Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1501
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    wowi killiga mindi ilmselgelt KT-le pihta saamise lootuses SEAL ON HUNDID. TEEME ABC ONE TIME!

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #1502
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      wowi killiga mindi ilmselgelt KT-le pihta saamise lootuses SEAL ON HUNDID. TEEME ABC ONE TIME!

      Mis sa ajad, Maxi tappis WowA ja ta ise oli küla ju. Ei saa tsitaati otsida, aga suht päeva keskel juba ütles, et paariline tapku WowA.
      timz0333

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #1503
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Otsi üles siis palun. kahe silma vahele jäänud. Kui nii siis ikka üli sitt kill :(

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #1504
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          kelle hundid siis tapsid?

          Comment

          • Emma
            Grinder
            • Mar 2013
            • 529

            #1505
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            öökillid:
            mõrvar = eyestabber
            paariline = wowawiaa
            Niih, sorri kui keegi ette jõudis

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #1506
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              maxi ehk paariline tappis wowa
              hundid tapsid maxi
              küla mõrtsukas tappis poolaka

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #1507
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Tere
                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Väike list ka siis:
                eyestabber - olen wolfinud temaga koos, ta distantseerub rünnakutest. Siin ta aga rünnaku alla saades muutub väga kaitsvaks. Tal oli d1 kõige hundisem post, aga esimese argumendi tõttu nõus muust mööda vaatama.
                Timz - Ei osanud teda readida kuniks ta ühe hundi mängu tegi, see siin on ta küla mäng.
                yolpa - teadagi miks
                dnbftw - teadagi miks
                maxi - tema d1 plaan

                Ahv kongost - hundine toon, lurkis teemat ja viskas lurkides random kommentaare, lisaks see kuidas ta õhtul hääle ranka peale viskas "ütles, et kui ranka küsib teemas kas 5 post on min kas siis ranka küla ei peaks olema. Samas postis viskab hääle Ranka peale".
                Klaas - See ei ole ta külamäng
                Algselt postitas Tupac Vaata postitust
                See mu arust väga hundine post. Mu peamised hundikandidaadid just eyestabber, timz ja nüüd ta üritab neid clearida pannes ise ennast hundiks. See mis eile õhtul toimus oli mu arust selline: enamus hundid ei läinud ranka ega avicii rongidele, sest neil oli juba palju hääli ja mõlemad külad. Nii näiteks hoidis Timz lihtsalt terve päeva hääle mu peal ja eyestabber taavi peal mis oli täiesti mõttetu. Lisaksin veel, et clearid tunduvad mulle kõik need, kes eile sheep-i mängisid.
                tupac ke on sinu hundi kanditaadid täna?

                Comment

                • taavi
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 684

                  #1508
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  aa dnb oli minu peal ja siis libises yolpa peale. dnb miks häält muutsid? kui kahekeelne hundiussike, siis võid juba outida end, sest sa oled paljastatud.
                  Algselt postitas taavi Vaata postitust
                  dnb pole siiani sellele vastanud?
                  dnb?
                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Poh, hundid: eluvend, tupac, ahv
                  Pea kindlalt hunt: rahvavaenlane.
                  Siin peab olema viimane hunt: pilma, emma

                  Semi-neutral sketchy, tahaks külaks pidada...
                  BWG - usume siis tema pinkyt

                  Külad:
                  Char - tema d1 hundilist ja selle esitamine. Samuti maxi toetamine ja matemaatilised analüüsid selle toetuseks.
                  dnbftw - teame miks
                  eyestabber - nagu ütlesin, ta distantseerub sellest kes teda ründab kui ta on hunt. See mäng on risti vastupidi
                  IamAllIn - tean tema küla mängu, esitab siin üht.
                  Klaas - ta hundina spongeb liidreid, puuduvad oma readid. Seekord mängib oma peaga ja on külane.
                  maxi - "Plaan maxi"
                  Poolakas - tuli väitis, et tema noobhundina ei julgeks mängu lahendada. Sketchis mind seal kuid he proved me wrong. Lahendab külaselt.
                  ranka - tema täna hommikune analüüs :D
                  timz - See on ehedal kujul tema küla mäng
                  yolpa - teame miks
                  kardaanirist - d1 vastused kui qq teda tunneldas. Lisaks mingi listi ümber lükkamine kus ta enda mõtte käiku selgitas mis väga külane oli.
                  Taavi - Uhke külane mäng
                  wowa list eile

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #1509
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Vahetasin esimese päeva õhtul lampi nime ära, kerge soov oli obv ka näha, et kes tõmblema hakkab peale seda. Aga põhiline põhjus oli igavus ja lihtsalt vajadus veits intriige punuda. Samas yolpa tundus day1 põhjal üpriski hundine minu jaoks, oli kuidagi liialt neutraalne, võimalik et tahtis hundisust varjata.

                    Liiga segane on see mäng minu jaoks, eeldasin veits rohkem funni/lampi bashimist aga siin kõik metaneegrid. Im bored nii et tiksun vaikselt tagaplaanil lõpuni ära.

                    Positiivne on see, et suutsin end esimese päevaga ära clearida, et olen küla. Prolly hundud hoiavad mind lõpuni sees, et siis kerge vaevaga hiljem ära mugida. Head isu!

                    Comment

                    • Tupac
                      Julm Donk
                      • Oct 2013
                      • 46

                      #1510
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Kindel hunt on mu arust eyestabber, eile arvasin et timz on hunt aga siis läks ta rv peale, mis on ebaloogiline et ta hundina nii teeks. Pärast rv surma sain aru et laas, ranka, wow, timz tegelt külad kuigi eile tundusid nad mulle hundisena. Ehk mu varasemad readid olid valed. Ma ei saa aru kuidas peaksin ma huny olema, mul 1 varane post ka kus ütlen et rv hundine ja eile läksin lõpus ka rv peale

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1511
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Tupac, miks sa eile hääli vahetasid, kui sa olid safe?

                        Comment

                        • Tupac
                          Julm Donk
                          • Oct 2013
                          • 46

                          #1512
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Ma ei olnud nii safe ju, miks ma peaksin enda tapmisega riskima?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #1513
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            wowa listi põhjal shipisk täna emma

                            Comment

                            • Tupac
                              Julm Donk
                              • Oct 2013
                              • 46

                              #1514
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Kahtlased peaksid just need olema ju kes eile panid hääle lõpus mu peale, mitte rv

                              Comment

                              • Ahv Kongost
                                Bännitud
                                • Nov 2013
                                • 193

                                #1515
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Terv.

                                Sellessuhtes et Rahvavaenlase lynchi peal on kindlasti 2 vb 3 hunti. Hundid ju teavad, et pikka pidu enam ei ole ja pilt hakkab selgeks saama kõigile. Kuidagi tuleb ennast clearida ja mis on parem clearmisviis kui lükata kaashundule hääl.

                                Tegelt tahaks Rahvavaenlase voted üle vaadata.

                                Aga muidu üritan puzzeldada, mida see pilt võiks öelda meile.

                                Klaaspro on imo suht clear küla minujaoks ja samuti IamAllin.


                                Surfan teemat ja üritan enda jaoks hundused üles leida.

                                Comment

                                Working...