Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
No lenc ütles, et auhind või tagajärg.
Vb oligi: keegi kirjutas chati, et õu mis toimub.
Siis keegi vastas, et igaks juhuks ei hakka liituma jne.
Algselt postitas eluvend
Vaata postitust
Vb oligi: keegi kirjutas chati, et õu mis toimub.
Siis keegi vastas, et igaks juhuks ei hakka liituma jne.
Comment