Ütlen taaskord kohe ära, et mingit erilist aktiivsust pole minult oodata enne tööpäevade õhtut kell 18:00, sest seni tegelen töötamisega. Küll aga luban, et 1-postituse meheks ma ka kindlasti ei hakka!
esmamängijale antakse aktiivsus andeks. kes sa oled? visahing 3?
Ma nüüd ei saa aru, et kas mind ei soovita mängu või mis? Kui ei soovita, siis võite ju maha tõmmata mind ja vabandust, et tülitasin. Mis mõttes visahing 3 ?
Ma nüüd ei saa aru, et kas mind ei soovita mängu või mis? Kui ei soovita, siis võite ju maha tõmmata mind ja vabandust, et tülitasin. Mis mõttes visahing 3 ?
Kuule sul sellised bitšid seal käevangus, et üks rahvavaenlane küll mänguisu ära ajada ei tohiks. Mis sa arvad, kuidas rahvavaenlaseks saadakse üldse? :D
Rahu saame aru, et kõik on elevil varsti saab aastaks ajaks ennast ära leveldada, kui mäng pihta hakkab.
Comment