WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pilme10
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 224

    #106
    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

    olen ka in

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #107
      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

      Ütlen taaskord kohe ära, et mingit erilist aktiivsust pole minult oodata enne tööpäevade õhtut kell 18:00, sest seni tegelen töötamisega. Küll aga luban, et 1-postituse meheks ma ka kindlasti ei hakka!

      Comment

      • Ahv Kongost
        Bännitud
        • Nov 2013
        • 193

        #108
        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        esmamängijale antakse aktiivsus andeks. kes sa oled? visahing 3?
        Ma nüüd ei saa aru, et kas mind ei soovita mängu või mis? Kui ei soovita, siis võite ju maha tõmmata mind ja vabandust, et tülitasin. Mis mõttes visahing 3 ?

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #109
          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

          Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
          Ma nüüd ei saa aru, et kas mind ei soovita mängu või mis? Kui ei soovita, siis võite ju maha tõmmata mind ja vabandust, et tülitasin. Mis mõttes visahing 3 ?
          Kuule sul sellised bitšid seal käevangus, et üks rahvavaenlane küll mänguisu ära ajada ei tohiks. Mis sa arvad, kuidas rahvavaenlaseks saadakse üldse? :D


          Rahu saame aru, et kõik on elevil varsti saab aastaks ajaks ennast ära leveldada, kui mäng pihta hakkab.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #110
            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

            Kl 1500 läheb teema lukku, kui jääb paarisarv mängijad, siis ei ole hullu.
            1. Ahv Kongost
            2. Avicii
            3. BlackWerewolfGenie
            4. Char
            5. Dnbftw
            6. eluvend
            7. emma
            8. eyestabber
            9. kardaanirist
            10. karupoeg
            11. KristjanLaas
            12. maxi
            13. mylolo
            14. overbet
            15. pilme10
            16. poolakas
            17. q_q
            18. rahvavaenlane
            19. ranka
            20. taavi
            21. timz0333
            22. Tupac
            23. WowAwiAA
            24. yolpa

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #111
              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

              List lukus.

              Teema loon ja avaldan roleseti kella 22:00-ks, rollid saadan välja kella 02:00-ks, teema avan kuskil 10-11 hopefully.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #112
                Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine
                1. Ahv Kongost
                2. Avicii
                3. BlackWerewolfGenie
                4. Char
                5. Dnbftw
                6. eluvend
                7. emma
                8. eyestabber
                9. IamAllin
                10. kardaanirist
                11. karupoeg
                12. KristjanLaas
                13. maxi
                14. mylolo
                15. overbet
                16. pilme10
                17. poolakas
                18. q_q
                19. rahvavaenlane
                20. ranka
                21. taavi
                22. timz0333
                23. Tupac
                24. WowAwiAA
                25. yolpa

                Comment

                Working...