WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #781
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    day 3 olid hunt, kuna yolpa jätsin välja enda jaoks ja ranka ründas teda. Hundina püüaks ta yolpat oma poolele minu silmis.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #782
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Lühidalt. See mäng oli fak-up. Läks taaskord käest. Imo ei olnud keegi see mäng eriti terav pliiats.

      Eks vb meie viga ( ka mina ) ongi see, et me ei suuda mängida härrasmehelikult seda mängu ( või kuidas seda öelda nüüd ) vaid kukume konkreetselt üksteise sõimama lihtsalt.

      Karupoeg sa lasid ju isegi ennast modkillida paar mängu tagasi, kuna BWG suutis sul kopsaülemaksa ajada.

      cmon tegelt ka peaks muutma natuke midagi kuskil ja uute libahuntide korraldamine on vist suht mõttetu kui sama jama jätkub.

      Pakun välja ka, et see häältelukustamisvariant võiks ära kaduda. Lihtsalt ütleme, et alles 5 mängijat. 3 tükki on online päeval ja battlevad. Ikka pinged tõusevad ja lükatakse kellegi peale hääl lukku ära nagu praegu oli ja siis tulevad 2 mängijat, kes ei saanud isegi sõna öelda.

      ah okei. :D ei viitsi enam juurelda.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #783
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Njah. Hundina ma eriti mängida ei oska, ja millegipärast olen ma alati hunt. Mõned korrad küla olnud.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #784
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          day 3 olid hunt, kuna yolpa jätsin välja enda jaoks ja ranka ründas teda. Hundina püüaks ta yolpat oma poolele minu silmis.
          see oli tegelt läbimõeldud level

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #785
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            kle visahing stfu ausalt.

            sa pidasid mind siin hundiks ja bwg-d.

            no wtf.

            Ma siiani ootan ühte põhjendust sinult, klaasilt või overbetilt selle kohta, miks mina siin hunt tundusin. Keegi teist ei vastanud isegi sellele küsimusele.

            See kaotus on täielikult küla (k.a. minu) süü.
            Sa ei läinud BWG peale piisavalt palju närvi. Tegelikult ma jagasin välja küll, et sa villa lõpus ja oleksin pidanud seda ütlema, aga poleks nkn mingit vahet olnud.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #786
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              BWG peale ei olnud mõtet närvi minna, sest ta obv küla seal.

              isegi tema ei lähe nii tilti ja ei hakkaks niimoodi räuskama hundina.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #787
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                või no mitte nüüd üliobv, kuid saite vast aru küll.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #788
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Ei no, ma arvasin, et villana sa teeksid seal vihaseid poste stiilis, et kui sa villa, siis ära huia.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #789
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    okei pohh yolo. ma quitin wolfu.

                    sa ei quiti seda. ja ülejäänud nartssistid tulevad ka tagasi mängu. me teeme ühe suure mängu nüüd. isegi mina osalen. 17+ inimest.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #790
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Kui nõudlus oleks piisav, et saaks vähemalt 23 kokku, siis ma võin mingil hetkel küll Libahunt III-ga analoogse mängu läbi viia.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #791
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        23+ mängijat, siis võite mind kirja panna.

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #792
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          23mega mängiks ka

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #793
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Davai, karupoeg teeb veel 17 gimmickut ja randime täna ära.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #794
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              nah.

                              teada ju mis tuleb.

                              1. 23st mehest 10 on 1 posterid, kelle kohta 0 infot. Mina ja q_q spämmime asja täis ning BWG peab mind hundiks vandudes sealjuures ema nimel, et ta küla. KristjanLaas, overbet, Char veidi pingutavad, kuid prolly lendavad nad üsna alguses.

                              Ja kõige lõpuks on ranka nädal aega hundina pealt vaadanud, kuidas vennad mölisevad ning võtab võidu. Isegi siis kui ta ütleb välja, et ta hunt.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #795
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                5 post miinimum peaks olema ja need postid peaksid olema mõttega tehtud ning sisaldama reade/arutelu.

                                Comment

                                Working...