WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #766
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tahals tolmuahvi qqd ja karupoega mangu:(

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #767
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Said karupoja, mis sa virised.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #768
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Emma mu elukaaslane tegelt

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #769
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          rofl

          gg hundid

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #770
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            Emma mu elukaaslane tegelt
            lol

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #771
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Emma oli indeed siis algselt karupoja gf, mingi kuni day2-ni vist.

              Kuna huntidel oli minu arust too hetk eelis siis lubasin karupojal edasi mängida, sest emma ise ei viitsind/oli tiltis vms.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #772
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                Kristjan kell 1 ei pane häält lukku kui sul majority lynch on ja kui sul mingeid peeke pole. :(

                John McClane sa oled mind ka mängudes tilti ajanud ja kui sa arvad, et sina ei ajanud mind see mäng tilti, et sa mingi 10 tundi järjest hundiks üritad tembeldada kui mul on pinky promise ja ema nimel vannutud siis GG.

                Imo vaata oma mäng üle ja siis hakka väitma, et minu kill oli õigustatud.

                Minu arust sa failisid J.O.K.K. eriti minu lynchiga day2.

                + Kui sa tajud ära, et keegi on külatark siis sa ei kirjuta külana suurelt "Oh siin on ainult kaks võimalust overbet sa peaksid olema KT ma riidisin ära..." No t*** mis asja Visa?

                Peace.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #773
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Külana peaks sul olema 2 eesmärki

                  1) Ülesleida hundid
                  2) Ennast KT'na hunte uskuma panna ehk lootma, et sind pistetakse nahka selleks, et Külatark peeke saaks. Siin on üldmentality, et ei **** mina KT ei ole peaasi, et mind öösel ära ei söödaks. Mõni kord kui keegi üritab kattet teha siis enamik panem ei ta ei saa KT olla ta ei tuleks nii välja, imo peaks selle töö huntidele jätma.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #774
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Ideaalis peaksid kõik külad subtle seercovereid jätma, mitte MA KT VÕTKE MIND.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #775
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Kristjan kell 1 ei pane häält lukku kui sul majority lynch on ja kui sul mingeid peeke pole. :(

                      John McClane sa oled mind ka mängudes tilti ajanud ja kui sa arvad, et sina ei ajanud mind see mäng tilti, et sa mingi 10 tundi järjest hundiks üritad tembeldada kui mul on pinky promise ja ema nimel vannutud siis GG.

                      Imo vaata oma mäng üle ja siis hakka väitma, et minu kill oli õigustatud.

                      Minu arust sa failisid J.O.K.K. eriti minu lynchiga day2.

                      + Kui sa tajud ära, et keegi on külatark siis sa ei kirjuta külana suurelt "Oh siin on ainult kaks võimalust overbet sa peaksid olema KT ma riidisin ära..." No t*** mis asja Visa?

                      Peace.
                      :D See KT teemaga olen nõus. Aga okei ma failisin selle mängu jep oma ''riididega'' olen nõus aga mina ei kukkunud niimoodi spämmima nagu sina. See häiris sinupuhul ikka väga haigelt.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #776
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Tra kuidas te küla topwagoni jälle käima tõmbate


                        VISAHING
                        VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING
                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING
                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust




                        LOOOOK INSIDE THERE IS A FCKIN WOLF




                        VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING



                        okei pohh yolo. ma quitin wolfu.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #777
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Mõtlesin korra, et sõimad mind juba nelja ilmakaarde.


                          Ega ma läksin ka tilti muidugi aga kõik pressisid mind :( mina ei olnud hunt :(



                          Võime erimeelsused lahendada 100 matšiga 7mestes :D

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #778
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            kle visahing stfu ausalt.

                            sa pidasid mind siin hundiks ja bwg-d.

                            no wtf.

                            Ma siiani ootan ühte põhjendust sinult, klaasilt või overbetilt selle kohta, miks mina siin hunt tundusin. Keegi teist ei vastanud isegi sellele küsimusele.

                            See kaotus on täielikult küla (k.a. minu) süü.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #779
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              ma tlen day 1 välja karupojana ja selle peale 3 venda peavad mind hundiks. well played (Y)

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #780
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Mu hääl oli sinu peal day 2 kaks min. ja sellest alla 30 sek. eesmärgiga jätta hääl su peale.

                                Esimene päev sa polnud minu jaoks kp, seega see ei loe.

                                Siiski arvan, et mida kauemaks sisse jääd, seda rohkem on põhjust sind hääletada ükskõik kui village oled, eriti sellise fieldiga. See mäng oli erand, kuna kajas läbi, et sa polnud nii hingega ka asja juures seekord.

                                Comment

                                Working...