Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Saage aru, et hundina ma ootaks ise just samasugust võimalust. Kamooon palun kes te nüüd külad olete, siis saage aru, et kui visa oleks kükla siin liiguks 2 hunti kohe ta peale.
Saage aru, et hundina ma ootaks ise just samasugust võimalust. Kamooon palun kes te nüüd külad olete, siis saage aru, et kui visa oleks kükla siin liiguks 2 hunti kohe ta peale.
Comment