Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Käid välja mõtte, et lõpetaks üldse mängu ära.
Äsja spämmisid koos BWG-ga siin siukest paska, et kõrvad hakkasid pasavett jooksma. Miks peaks üks küla nii tegema?
Istud viimasel lehel ja chatid koos BWG-ga . Muud teha ei oskagi.
http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=74&t=108470 näed installin endale supakat, et skrillexi kuulata.
Algselt postitas EmmaWatson
Vaata postitust
Äsja spämmisid koos BWG-ga siin siukest paska, et kõrvad hakkasid pasavett jooksma. Miks peaks üks küla nii tegema?
Istud viimasel lehel ja chatid koos BWG-ga . Muud teha ei oskagi.
http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=74&t=108470 näed installin endale supakat, et skrillexi kuulata.
Comment