WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #556
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
    visa, sa oled terve mäng mölisenud, kuidas keegi ei analüüsi.

    Sinu tund särada. Mis olid need analüüsimeetodid ja asjaolud, mistõttu sa arvad, et mina hunt.
    Räägib mängja, kes pole see mäng mitte sittagi teinud. Miks krt ma peaks aru andma mängijatele, kelle panus mängu on 1%.

    Tean, et see on maruhundune post nüüd aga mis teha:
    Miks peaks täna ÕIGE KT välja tulema ja end ohverdama ( öökilli näol ).

    Meil on hetkel 7 mängijat. 2 hunti, 3 küla, 1 KT.

    Kui KT reavlib end. Tuleb ta välja 2 nimega, kes on teada. Ütleme, et KT teab 1 hunti ja 1 küla. See aitaks mängu ära lahendada praegu. Sest see combo kokku panna pole raske. Kui KT teab 2 küla, see oleks samamoodi suur pluss. Välistaks võimalikud combod ja taaskord oleks mängu lihtsam lahendada.

    Kas tõesti tahab küla riskida sellega, et homme on KT surnud, 1 küla surnud. Alles 2 hunti, 3 küla, võimalik et KT 0 hints ka veel.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #557
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Mu üks peek oli eluvend kes on surnud ja teine peek oli yolpa küla ma juba tulin välja.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #558
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Mu üks peek oli eluvend kes on surnud ja teine peek oli yolpa küla ma juba tulin välja.
        sa ei teeks KT-na selliseid peeke. Andke andeks. Milleks Yolpat peekida? Pointless mängija ju. Teeb 1 posti päevas, kus kirjutab et VisaHing hunt ja kaob.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #559
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          ja btw need 2 nime on väga hästi valitud sult. 1 mängija on AFK ja teine DEAD lol.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #560
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Sest kuna ta on inactive ja ajaliselt ei ole teda siin ja on raske readida vähese info alusel.

            Kui tuleb välja, et on hunt - hea peek. Kui tuleb välja, et on küla ikka hea peek kuna väga suure tõenäosusega hoitakse mängus ka huntide poolt külana väga pikalt sest eriti inputi ei anna.

            Comment

            • EmmaWatson
              Jube Noob
              • Oct 2013
              • 136

              #561
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Räägib mängja, kes pole see mäng mitte sittagi teinud. Miks krt ma peaks aru andma mängijatele, kelle panus mängu on 1%.

              Tean, et see on maruhundune post nüüd aga mis teha:
              Miks peaks täna ÕIGE KT välja tulema ja end ohverdama ( öökilli näol ).

              Meil on hetkel 7 mängijat. 2 hunti, 3 küla, 1 KT.

              Kui KT reavlib end. Tuleb ta välja 2 nimega, kes on teada. Ütleme, et KT teab 1 hunti ja 1 küla. See aitaks mängu ära lahendada praegu. Sest see combo kokku panna pole raske. Kui KT teab 2 küla, see oleks samamoodi suur pluss. Välistaks võimalikud combod ja taaskord oleks mängu lihtsam lahendada.

              Kas tõesti tahab küla riskida sellega, et homme on KT surnud, 1 küla surnud. Alles 2 hunti, 3 küla, võimalik et KT 0 hints ka veel.
              ma ütlesin 3 korda, et ainult siis ei tasu tulla, kui KT-l on jäetud head peegid.

              Kes oleks see mäng sittagi teinud?

              Sina? Mees, kes 2 päeva endal põhjavalgust ja wooferit sisse pannud, et parem oleks qlimax anthemi kuulata?

              KristjanLaas, kellel pere külas?

              yolpa, kes on 12h teises ajatsoonis?

              BWG, kes on pinky swear buthurt font 79-s

              ranka, kes semi-mälus ja unustanud ära, mis mängijad meil üldse listis?

              ainuke mängija, kes on natukenegi normaalset mängu mänginud, on overbet. Temale ei oleks kahju kaotada ka.

              Ja nüüd sa tuled minuga mölisema, et ma ei viitsi lahendada? istu sisse mees

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #562
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                mul ka suht savi juba esimest korda. OB on hunt või lihtsalt täiesti lamp küla. Lähen ka oma readiga ja savi kui keegi kaasa ei tule. overbet.

                Ja lahe, et mul on kõige rohlem hääli tegelt ka, küsinud 100x mis minus on hundist ja küsige mult küsimusi, aga mister ob raiub tuimalt, et ma kõige rohkemates hundikombodes

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #563
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Ma ei oska hetkel hääletada enam ma arvasin, et VisaHing legit hunt ja ma arvan seda siiamaani.

                  Aga ma arvan, et Emma slippis ära hetkel kuna ta ütles, et vandus "naise" nimel kes on siis tema mõistes "legaalne" legaalselt naist tal pole, elukaaslane on.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #564
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    mul ka suht savi juba esimest korda. OB on hunt või lihtsalt täiesti lamp küla. Lähen ka oma readiga ja savi kui keegi kaasa ei tule. overbet.

                    Ja lahe, et mul on kõige rohlem hääli tegelt ka, küsinud 100x mis minus on hundist ja küsige mult küsimusi, aga mister ob raiub tuimalt, et ma kõige rohkemates hundikombodes
                    SEE EI OLE HEA VOTE

                    CHAR SÖÖDI ÄRA ARVATES, ET TA ON KT

                    KT PEEK n0 OVERBET VILLAGER

                    KUI OVERBET OLEKS HUNT SIIS TA TEAKS, ET CHAR EI SAA OLLA KT JA MIKS RAISATA NIGHTKILLI JA KT'LE ANDA ÜKS PÄEV PEEKIMISEKS?

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #565
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      OB on olnud worst player by far. Emmawatson peab olema hunt kuidas ta missib seda?

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #566
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        EmmaWatson

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #567
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          kui emma on karu, siis ta ei missiks seda imo.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #568
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Ma enne missisin kuna Emma vandus naise nimel, et on küla.


                            Nüüd tuli välja, et naine = legaalne paberitega Emmal = elukaaslane not naine

                            ma arvasin, et peab naise all silmas ka elukaaslast, girlfriendi keda iganes nagu ma oleks seda üldistanud.

                            Seega Emma võib hunt olla aga mulle ei meeldi kuidas visa mind hundiks bashib :(

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #569
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              emma näeb, et ob kõige rohkem mööda paneb praegu ja hakkab teda moosima, foriil. EmmaWatson on hunt.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #570
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                OB on olnud worst player by far. Emmawatson peab olema hunt kuidas ta missib seda?
                                Päris ridic väide. Miks ma worst player?

                                Comment

                                Working...