Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Räägib mängja, kes pole see mäng mitte sittagi teinud. Miks krt ma peaks aru andma mängijatele, kelle panus mängu on 1%.
Tean, et see on maruhundune post nüüd aga mis teha:
Miks peaks täna ÕIGE KT välja tulema ja end ohverdama ( öökilli näol ).
Meil on hetkel 7 mängijat. 2 hunti, 3 küla, 1 KT.
Kui KT reavlib end. Tuleb ta välja 2 nimega, kes on teada. Ütleme, et KT teab 1 hunti ja 1 küla. See aitaks mängu ära lahendada praegu. Sest see combo kokku panna pole raske. Kui KT teab 2 küla, see oleks samamoodi suur pluss. Välistaks võimalikud combod ja taaskord oleks mängu lihtsam lahendada.
Kas tõesti tahab küla riskida sellega, et homme on KT surnud, 1 küla surnud. Alles 2 hunti, 3 küla, võimalik et KT 0 hints ka veel.
Algselt postitas EmmaWatson
Vaata postitust
Tean, et see on maruhundune post nüüd aga mis teha:
Miks peaks täna ÕIGE KT välja tulema ja end ohverdama ( öökilli näol ).
Meil on hetkel 7 mängijat. 2 hunti, 3 küla, 1 KT.
Kui KT reavlib end. Tuleb ta välja 2 nimega, kes on teada. Ütleme, et KT teab 1 hunti ja 1 küla. See aitaks mängu ära lahendada praegu. Sest see combo kokku panna pole raske. Kui KT teab 2 küla, see oleks samamoodi suur pluss. Välistaks võimalikud combod ja taaskord oleks mängu lihtsam lahendada.
Kas tõesti tahab küla riskida sellega, et homme on KT surnud, 1 küla surnud. Alles 2 hunti, 3 küla, võimalik et KT 0 hints ka veel.
Comment