Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Tõestuseks palun pildid juppidest või vähemalt pihustipoltidest ja saad mu poolt külaalibi. Kes on sinu arust hunt? Või koos laasiga käisite polte ostmas ja windowsit timmimas [pumperi kasutab alati vastupidist salakeelt ehk ka teie s.t. windowsi timmimimne tähendab siis backdoori õlitamine]
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Comment