WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #301
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka, mis visast arvad ja vastupidi?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #302
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      ranka ja visa combost peab 1 olema hunt..

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #303
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Ranka, mis visast arvad ja vastupidi?
        Isegi, kui ma arvan, et Visa on hundine, siis VisaHinge ei võta kindlalt täna. Ta on ainus, kes hoiab teemal elu sees ja mõtleb kaasa. Hetkel on ta minu jaoks väga külane.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #304
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          ranka ja visa combost peab 1 olema hunt..
          Ise olen küla ja õhtul üritan max panuse anda mängu endapoolt ja võimalikud hundicombod välja käia.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #305
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Isegi, kui ma arvan, et Visa on hundine, siis VisaHinge ei võta kindlalt täna. Ta on ainus, kes hoiab teemal elu sees ja mõtleb kaasa. Hetkel on ta minu jaoks väga külane.
            Ranka lol wtf?:D

            Naljakas põhjendus, täna hunti ei taba on juba pmst gg.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #306
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Kui ranka on hunt, siis visa minu silmis cleared pigem.

              Ranka jutt tundub väga üritusena visat endaga siduda enda väljaminemise korral.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #307
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Ranka lol wtf?:D

                Naljakas põhjendus, täna hunti ei taba on juba pmst gg.
                Mis ajast on teisel päeval GG olnud ?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #308
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Kui ranka on hunt, siis visa minu silmis cleared pigem.

                  Ranka jutt tundub väga üritusena visat endaga siduda enda väljaminemise korral.
                  Ainuke vend, kes mängu lahendab. Minu silmis on BWG kahtlane.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #309
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Mis ajast on teisel päeval GG olnud ?
                    Kui täna ei taba, siis 3-2. Mitte gg, aga aktiivsuse pärast kellegi sisse jätmist ei saa lubada juhul kui hundine tundub imo.

                    Visa mis sa arvad kas ranka püüab sind kaasa võtta omaga ja kas ta külana ka muidu käituks nii sinu arust? Legit küsimus, sest ega ma tegelt ise ka täpselt ei tea. Kui te mõlemad oleksitehundid, siis see oleks liiga halb mäng teie poolt imo ja seda ma ka ei usu.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #310
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      PokerStars Pot-Limit Omaha, 60 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                      Hero (BB) (t540)
                      SB (t460)

                      Hero's M: 18.00

                      Preflop: Hero is BB with K, 8, 8, 5
                      SB raises to t60, Hero calls t40

                      Flop: (t120) 5, 4, 9 (2 players)
                      Hero checks, SB checks

                      Turn: (t120) 4 (2 players)
                      Hero checks, SB checks

                      River: (t120) 8 (2 players)
                      Hero bets t120, SB raises to t400 (All-In), Hero calls t280

                      Total pot: t920

                      Results below:
                      SB had 9, 4, 7, 10 (full house, fours over nines).
                      Hero had K, 8, 8, 5 (full house, eights over fours).
                      Outcome: Hero won t920

                      Badum tss...

                      Mina hunt ei ole, hundid nii hästi ei jookse.

                      Comment

                      • EmmaWatson
                        Jube Noob
                        • Oct 2013
                        • 136

                        #311
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        ranka

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #312
                          Vote Count 288 to 311

                          Hääled seisuga post 288 kuni 311
                          Öö saabub 10:00:58 pärast

                          ---
                          Hääli Lynch Hääletajad
                          2 ranka EmmaWatson (1), KristjanLaas (5)
                          1 VisaHing yolpa (2)
                          3 ei ole hääletanud VisaHing (3), ranka (7), overbet (0)
                          1 Viga BlackWerewolfGenie (3)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #313
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            Kui täna ei taba, siis 3-2. Mitte gg, aga aktiivsuse pärast kellegi sisse jätmist ei saa lubada juhul kui hundine tundub imo.

                            Visa mis sa arvad kas ranka püüab sind kaasa võtta omaga ja kas ta külana ka muidu käituks nii sinu arust? Legit küsimus, sest ega ma tegelt ise ka täpselt ei tea. Kui te mõlemad oleksitehundid, siis see oleks liiga halb mäng teie poolt imo ja seda ma ka ei usu.
                            Ma ei tea, kes on visa, aga minu jaoks on ta pigem küla ja ma näen paremaid kanditaate kui tema. Sinu GG argument ei päde, sest ma ei ole isegi mängima hakanud, et nüüd on täna GG. Hunte on 3, külaelanikke 7 ja lisaks KT on täiesti elus ja terve ning olen suht kindel, et ta on ühe hundi välja peekinud.

                            Comment

                            • EmmaWatson
                              Jube Noob
                              • Oct 2013
                              • 136

                              #314
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              ranka ma mängin 3 accounti alt tegelt. Emma, BWG ja karupoeg.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #315
                                Vote Count 288 to 314

                                Hääled seisuga post 288 kuni 314
                                Öö saabub 8:00:59 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                2 ranka EmmaWatson (2), KristjanLaas (5)
                                1 VisaHing yolpa (2)
                                3 ei ole hääletanud VisaHing (3), ranka (8), overbet (0)
                                1 Viga BlackWerewolfGenie (3)

                                Comment

                                Working...