ffs. Kui haige küsimus see tegelt on. Kui sa oled küla ja keegi sind ründab, siis sa ei saa ju teda koheselt hundiks pidada. Aint loll vastaks sellele küsimusele, et olen nõus.
Muide, lol. Ranka tundub mulle iga mäng hundine. Ma ei tea miks, ei suuda teda kuidagi ega kunagi readida. Ses mõttes loodan sinu peale järgnevatel päevadel.
liiga konkreetne. üritab ronge käima panna lihtsalt
parim valik täna.
eluvend
Pööran ümber ja lähen sinuga. eluvend võib võtta küll day1 readide põhjal, aga need sakivad tegelt.
siiski arvan, et loose cannoni peaks võtma välja täna kuni saab veel suuremate readideta hääli anda. Kui emma tänaei lähe tahaks ta mängu lõpuni sisse jätta.
visa, ma ei taha lagedale tulla, sest see on thin, kuid minu poolt vaadatuna on see hetkel plusspoolele kuuluv käik. Mis teeb ta omakorda külale plusspoolel olevaks.
Comment