WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #136
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Kunagi ei õpi üle lugema teksti enne postitamist. Vähi saab lugedes seda.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #137
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      ma pole eriti esimestel päevadel aktiivne olnud. ainult esimene mäng mis ever tegin mulisesin palju.

      siis võtsin otsuse vastu, et töö ei ela kohe alguses nii mängu sisse, et libahunte öösel ei näeks unes

      statistika näitab, et mu aktiivsus kasvab mida päevad edasi.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #138
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        **** küll suutis ärrituma ära panna


        Overbet mu hääl on lukus nii kauaks kuni overbet on mängus.

        Inputi ei anna enam siia.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #139
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Õah, ei lynchi täna ühte kõige külasemat pundist hetkel, mis siis, et ta noobküla. Ei nõustu üldse, et Emmal samad oddsid hunt olla, mis teistel.

          Laas, kui sa vaatad oma WW13 day 1, siis sa mängisid enam-vähem samamoodi seal ja ma olin põhiline ärgitaja sinu oksa tõmbamiseks peaaegu samadel põhjustel. Aga tegelikult q_q post-games kirjutas, et uus hunt ei mängi niimoodi ja natuke mõeldes ma jõudsin samale järeldusele.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #140
            Vote Count 1 to 139

            Hääled seisuga post 1 kuni 139
            Öö saabub 2:00:59 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            2 BlackWerewolfGenie overbet (17), Char (7)
            2 overbet BlackWerewolfGenie (16), VisaHing (25)
            2 Char eluvend (4), EmmaWatson (30)
            1 eluvend ranka (15)
            1 EmmaWatson KristjanLaas (9)
            1 VisaHing yolpa (7)

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #141
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              ma pole eriti kunagi esimesel päevadel aktiivne olnud. ainult esimene mäng mis ever tegin mulisesin palju.

              siis võtsin otsuse vastu, et ei ela kohe alguses nii mängu sisse, et libahunte öösel ei näeks unes

              statistika näitab, et mu aktiivsus kasvab mida päevad edasi.


              PARANDUSED...


              btw mu töö on arvuti taga ja vahepeal ikka jälgin, mis siin teemas toimub. see ei tähenda, et ma kohe pean postitama.


              eniveis. loen kiirelt asjad läbi ja vaatan mis saab.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #142
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                **** küll suutis ärrituma ära panna


                Overbet mu hääl on lukus nii kauaks kuni overbet on mängus.

                Inputi ei anna enam siia.
                ?

                Päris solid, oled 3x mind täielikult ignoreerinud, kui su posti kahtluse alla oled seadnud ja nüüd ragequitid lambist ja voted mind. Ilma mingite põhjusteta. Sa pole absoluutselt mitte mingisugust inputi andnud see mäng.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #143
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  *"kui su posti kahtluse alla olen seadnud" @ post 142

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #144
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Yo ma modkillin ka ennast kohe varsti

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #145
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Õah, ei lynchi täna ühte kõige külasemat pundist hetkel, mis siis, et ta noobküla. Ei nõustu üldse, et Emmal samad oddsid hunt olla, mis teistel.

                      Laas, kui sa vaatad oma WW13 day 1, siis sa mängisid enam-vähem samamoodi seal ja ma olin põhiline ärgitaja sinu oksa tõmbamiseks peaaegu samadel põhjustel. Aga tegelikult q_q post-games kirjutas, et uus hunt ei mängi niimoodi ja natuke mõeldes ma jõudsin samale järeldusele.

                      Emma ütles suht selgelt, et ta pole uus mängija. Seega, erinevalt minust, ei saa eeldada, et ta uus hunt.
                      Hetkel tema gimmick on minu jaoks counterproductive siin küla jaoks, kuigi põnev ja tore.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #146
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        modkilliga ähvardamine võiks next game bani tuua imo.

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #147
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Hetkel tema gimmick on minu jaoks counterproductive siin küla jaoks, kuigi põnev ja tore.
                          nii fancyd sõnad siin lauses, et sa vist pole ikka hunt.
                          Siis on Char ja overbet, hääl jääb esimese peale

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #148
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            modkilliga ähvardamine võiks next game bani tuua imo.
                            **** see mäng saab ka karistuse aga ma ei suuda overbet toodab mingi paska kui ta on küla siis hea, et saab modkilli eest karistuse kui ta on hunt siis well played kuna sa ajasid mul mänguisu ära.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #149
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Srsly, keegi pange argumente, miks mitte täna BWG võtta. Ülekaalukalt pundist kõige wolfisem.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #150
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                **** see mäng saab ka karistuse aga ma ei suuda overbet toodab mingi paska kui ta on küla siis hea, et saab modkilli eest karistuse kui ta on hunt siis well played kuna sa ajasid mul mänguisu ära.
                                lol @ sinu mänguisu

                                Sa pole see mäng ühtegi argumenti pannud. Ma olen mitmeid kordi palunud sul põhjendada oma mõttekäike ja sa pole vaevunud seda tegema.

                                Comment

                                Working...