WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #76
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
    Char, kes varasemates mängudes on nii palju kui ma jälginud üks aktiivsemaid olnud, tuleb nüüd ütlema, et ta unustas mängu ära?
    kui unustasin ära, sis ei saagi olla aktiivne ju. brainiac


    vaatasin ka läbi topicu..korralikumalt

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    ???

    Teist korda ütlen. Seleta oma loogikat mulle, mille põhjal sa järeldasid seda kõike. Midagi ei saa aru praegu.
    Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
    see ei kõla küll kõige parema mõttena
    EmmaWatson ja overbet possible hundipaar?

    Comment

    • EmmaWatson
      Jube Noob
      • Oct 2013
      • 136

      #77
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Kui loogiline on, et keegi unustab mängu ära?

      Minu jaoks on palju loogilisem see, et vaja oli kontakti saada teise hundiga ning seni hoiti näiteks tagaplaanile.

      Kui mina oleksin hunt koos overbetiga, siis teise hundi poolt oleks väga julge samm mind esimese päeva esimestel hetkedel avalikult külaks kutsuda :)

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #78
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
        Kui loogiline on, et keegi unustab mängu ära?

        Minu jaoks on palju loogilisem see, et vaja oli kontakti saada teise hundiga ning seni hoiti näiteks tagaplaanile.

        Kui mina oleksin hunt koos overbetiga, siis teise hundi poolt oleks väga julge samm mind esimese päeva esimestel hetkedel avalikult külaks kutsuda :)
        su esimene point on lamp. vabalt võib hundina spammima hakata ja sellepärast saadagi cleari.

        see 2. punkt on juba vähe parem..hmm

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #79
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          bwg

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #80
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Emmalt head postid enda clearimise poole minu jaoks hetkel.

            ranka ikkagi oled kahtlane mu jaoks:(
            miks? ma küla.

            Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
            1. erinevate inimeste poolt väga sarnane read minu kohta 2 postiga järjest. huvitav kokkusattumus
            kui postitus on tehtud näiteks kell 12:00 ja järgmine postitus 200 aasta pärast, siis on need postid ka järjest? väga huvitavad argumendid.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #81
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
              Kui loogiline on, et keegi unustab mängu ära?

              Minu jaoks on palju loogilisem see, et vaja oli kontakti saada teise hundiga ning seni hoiti näiteks tagaplaanile.

              Kui mina oleksin hunt koos overbetiga, siis teise hundi poolt oleks väga julge samm mind esimese päeva esimestel hetkedel avalikult külaks kutsuda :)
              Kui mäng avatakse pühapäeva õhtupoolikult ning reeglina mängu päevad lõppevad õhtuti, siis kuidas ei saa mängu ära unustada?

              Minule su argumendid ei ole pädevad. Pigem ma küsin su käest, et miks sa oled küla, mitte hunt?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #82
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                Ja votecounti võiks näha.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #83
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  Minu loogika lähen ikka Visahinge suunas, kui hakata teisi kiirelt clearima ja suspectima jätab su enda tahaplaanile, võibolla väga mööda.
                  Nu mine aga oma loogikaga aga põhjenda ka ja postitada palju.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #84
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                    Kui loogiline on, et keegi unustab mängu ära?

                    Minu jaoks on palju loogilisem see, et vaja oli kontakti saada teise hundiga ning seni hoiti näiteks tagaplaanile.

                    Kui mina oleksin hunt koos overbetiga, siis teise hundi poolt oleks väga julge samm mind esimese päeva esimestel hetkedel avalikult külaks kutsuda :)
                    Kas mitte polnud sina see, kes unustas eelmise mängu ära?

                    Comment

                    • EmmaWatson
                      Jube Noob
                      • Oct 2013
                      • 136

                      #85
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kui mäng avatakse pühapäeva õhtupoolikult ning reeglina mängu päevad lõppevad õhtuti, siis kuidas ei saa mängu ära unustada?

                      Minule su argumendid ei ole pädevad. Pigem ma küsin su käest, et miks sa oled küla, mitte hunt?
                      ma ei pea nahast välja pugema, et sulle ennast õigustada. Kui kogu küla arvab mingil hetkel, et ma olen hunt, siis on külale nagunii kasulikum minu ohverdamine. Sealjuures ei ole kuigi palju vahet enam mis rolli ma kannan.

                      Comment

                      • EmmaWatson
                        Jube Noob
                        • Oct 2013
                        • 136

                        #86
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Kas mitte polnud sina see, kes unustas eelmise mängu ära?
                        ei, see ei olnud mina. Minul tuli midagi vahele, mistõttu ma ei saanud interneti tulla. Kasvõi korraks mitte.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #87
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Overbet

                          Comment

                          • EmmaWatson
                            Jube Noob
                            • Oct 2013
                            • 136

                            #88
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            miks? ma küla.



                            kui postitus on tehtud näiteks kell 12:00 ja järgmine postitus 200 aasta pärast, siis on need postid ka järjest? väga huvitavad argumendid.
                            muuseas, ma ei leia, et minu argument oleks kuidagimoodi kehvem kui sinu argument. Ma mängin esimest korda ning loomulik, et väike off topic jutuajamine tundub. Hoiabki mängu natukene sõbralikumana. Mitte nagu tavaliselt teil.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                              muuseas, ma ei leia, et minu argument oleks kuidagimoodi kehvem kui sinu argument. Ma mängin esimest korda ning loomulik, et väike off topic jutuajamine tundub. Hoiabki mängu natukene sõbralikumana. Mitte nagu tavaliselt teil.
                              Ma ju ainult küsisin.

                              VC-d palun,.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #90
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                                muuseas, ma ei leia, et minu argument oleks kuidagimoodi kehvem kui sinu argument. Ma mängin esimest korda ning loomulik, et väike off topic jutuajamine tundub. Hoiabki mängu natukene sõbralikumana. Mitte nagu tavaliselt teil.
                                Vasta ausalt, oled mees/naine?

                                Comment

                                Working...