WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #61
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
    Päris elus mängid täpselt nii nagu internetis, kuid kogu arutelu toimub näost näkku suheldes. Üks inimene on siis mängu läbiviija, kes palub öö saabudes sulgeda kõikidel silmad. Seejärel palub avada silmad huntidel, kes siis näitavad välja, keda nad tappa sooviks. Seejärel külatargal, kes osutab inimesele, kelle kohta infot palub.

    Oluliselt põnevam, kuid rohkelt emotsioone tekitav mäng. Eriti shvipsis olles :)
    Njaa, ega kui enne proovind pole ei saagi väga kommenteerida, aga tundub üpris mahe.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
      Ma ei saa kahjuks hästi aru, mida sa selle all mõtled?
      Siis järelikult ei mänginud.

      Comment

      • EmmaWatson
        Jube Noob
        • Oct 2013
        • 136

        #63
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Siis järelikult ei mänginud.
        sa oled Angelis libahunti või pokkerit mänginud?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Leitsile laulan ainult kui tal heater on ja lubada saab seda endale.

          Kahju, et eyestabberit kohe haaletada ei saa.

          Ranka esimene post oli veits hundine minu jaoks. Lambist votab solvunud kula rolli, et viimastel hetkedel haaled muutunud on kuigi varem pole see vaga kottinud teda otseselt.
          Edgar Savisaare sugulane oled?

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          tänud tänud, aga mis hetkel kell on, kuna mul näitab et 11.30 PM, ehk siis peaks juba öö olema
          Topelt päev on. S.t. tänane öö jääb vahele ja esimene öö on alles esmaspäeva õhtul.

          Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
          sa oled Angelis libahunti või pokkerit mänginud?
          Mitte kumbagi

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #65
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Nüüd siis mängust ka. EmmaWatson - miks nii sõbralik ja OT teemat palju?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Muideks. Kus on ​char?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #67
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                Praegu tundub endale nii:
                BlackWerewolfGenie - Pigem külane.. peab rohkem postima, et mingit riidi saada =(
                Char - 1poster.
                Algselt postitas Char Vaata postitust
                jeejoo jälle küla. hmzz.
                Soulriidin, et räägib tõtt. Ei oska midagi arvata praegu.
                eluvend - Tuli tegi 1 posti, mille sisu BlackWerewolfGenie ja lasi jalga. dunno.
                EmmaWatson - Suspect. Toodab liiga palju offtopicut ja üritab sellega endalt tähelepanu ära saada.
                KristjanLaas - post more please.
                overbet - See post on imo väga hundine. Kogenud mängijana nii lambist clearima hakata siin..hmm.
                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                Emma pigem clear, uus mängija/foorumlane ei hakkaks 1 min peale päeva algust wolfina niimoodi peale. Wolfina ta pigem kardaks midagi nässu keerata ja hakkaks esmalt wolfbroga nõu pidama.
                ranka- Neutraalne. Ei oska midagi arvata. Postid külased. Hundina on ta üldjuhul mängu natuke teistmoodi alustanud.
                yolpa - noobcleared. tundub noobküla olevat. Ei usu, et hundina hakkaks mind ründama peale seda kui ma ta ära clearin.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Visahingega noys. Emma ja eluvend mutarget listis. Aktiivsus jube madal. Ise ka tana passiivne piil kuna unegraafik sassis ning ei kattu eesti aegadegs

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #69
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    unustasin mängu ära korraks..hmm..ilmselgelt räägin tõtt.

                    pole eriti infot, mida töödelda tegelt. küsige küsimusi parem minult, saan ennast külaks kiirelt ära clearida.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #70
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      KristjanLaas on tavaliselt külana kedagi kohe pommitama hakanud, see mäng seda ei tee.

                      *vabandus eyestabberit pole.
                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      ...
                      Ranka esimene post oli veits hundine minu jaoks. Lambist votab solvunud kula rolli, et viimastel hetkedel haaled muutunud on kuigi varem pole see vaga kottinud teda otseselt.
                      Kui sul peaks olema minu küla pattern kohta selline read, siis quote minu esimesest postist, mis sulle vastu räägib.

                      Olen suht kindel, et tead, et võtaksin su hundina main targetiks peale sellist slippi su poolt ja hakkaksin sind ilmselt semiedukalt kiusama. Siiski ma arvan, et jätad mu posti märkamata pigem külana, kus oled veits lahmiv ja pole vaja nii palju analüüsida, seega oled pigem küla mulle.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #71
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        EmmaWatson prime suspect. Kui kogu see mäng tema jaoks suur level pole, siis hetkel kõige kahtlasem.

                        Kui ta peaks veel ühte asja päeva jooksul muutma, siis minu jaoks kinnitet, hetkel võib tõesti olla lihtsalt 1st time player mingi valemi läbi ja siis ei saa kahtlast käitumist hundiseks pidada.

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #72
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Minu loogika lähen ikka Visahinge suunas, kui hakata teisi kiirelt clearima ja suspectima jätab su enda tahaplaanile, võibolla väga mööda.

                          Comment

                          • EmmaWatson
                            Jube Noob
                            • Oct 2013
                            • 136

                            #73
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Nüüd siis mängust ka. EmmaWatson - miks nii sõbralik ja OT teemat palju?
                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Praegu tundub endale nii:
                            BlackWerewolfGenie - Pigem külane.. peab rohkem postima, et mingit riidi saada =(
                            Char - 1poster.
                            EmmaWatson - Suspect. Toodab liiga palju offtopicut ja üritab sellega endalt tähelepanu ära saada.


                            ranka- Neutraalne. Ei oska midagi arvata. Postid külased. Hundina on ta üldjuhul mängu natuke teistmoodi alustanud.
                            .
                            1. erinevate inimeste poolt väga sarnane read minu kohta 2 postiga järjest. huvitav kokkusattumus

                            2. visahing teeb kena listi, kus iga lause kubiseb vastuoludest.
                            BlackWereWolfGeniet peab külaseks, kuid tunnistab, et ta peaks rohkem postitama, et mingitki readi saada? Mismõttes? Ta on senimaani kõige rohkem postitanud kasutaja põhimõtteliselt.
                            Char, kes varasemates mängudes on nii palju kui ma jälginud üks aktiivsemaid olnud, tuleb nüüd ütlema, et ta unustas mängu ära?

                            Comment

                            • EmmaWatson
                              Jube Noob
                              • Oct 2013
                              • 136

                              #74
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              te võite mind ka hääletada, egas minul selle vastu midagi ei ole.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #75
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Emmalt head postid enda clearimise poole minu jaoks hetkel.

                                ranka ikkagi oled kahtlane mu jaoks:(

                                Comment

                                Working...