Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #121
    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Paha lugu, aktiivset mõtlemistööd väga enam kaasa teha ei saa - vähemalt praegu mitte.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #122
      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Paha lugu, aktiivset mõtlemistööd väga enam kaasa teha ei saa - vähemalt praegu mitte.
      Mis mõttes? Täna enam teemasse tulla ei saa? Või terve mäng?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #123
        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        Seleta mulle pikalt ja põhjalikult ära, kuidas sa clearid ranka tema kolme esimese posti põhjal, millest esimene on bullshit, teises nimetab sind hundiks ja kolmandas teeb nalja.
        Ma ei lock cleari Rankat ju. Ma ütlesin, et need on külased postid. Et Rankat täna võtta on vaja, et ta veel postitaks. Need 3 esimest posti, kus ta korraks hüppab mu peale, siis ütleb, et klaas ja visahing on paar, lets end game? Ma lihtsalt ei usu, et ta hundina niimoodi alustaks mängu.

        Külane post ei võrdu lock clear küla.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #124
          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

          Kui me Rankaga hundupaar oleks, siis ma teda küll siin nii jõuliseks ei kaitseks praegu. St. ma ei kaitsegi teda otseselt vaid lihtsalt avaldan oma arvamust. Kui Te tahate Rankat võtta siis go 4 it. Ega ma keelata ei saa ju :D

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #125
            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Ma ei lock cleari Rankat ju. Ma ütlesin, et need on külased postid. Et Rankat täna võtta on vaja, et ta veel postitaks. Need 3 esimest posti, kus ta korraks hüppab mu peale, siis ütleb, et klaas ja visahing on paar, lets end game? Ma lihtsalt ei usu, et ta hundina niimoodi alustaks mängu.

            Külane post ei võrdu lock clear küla.
            Eh, siin pole mingit argumentigi ju. 2/3 postist norib mu miswordingu kallal. Calling bullshit. Täna läheb ranka, seer peegib Visa öösel ja free weekend.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #126
              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              visahing​ tundub kahtlane. nii hundine jutt, kui vähegi olla saab.
              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Sorry host, aga ma editisin laasi posti. Ma ei taha näha selliseid linke foorumis ;( Niipalju, kui ma näen, siis eemaldan ära. Erandiks, kui on diskussiooni teemad.

              Back to thread:
              KristjanLaas
              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              EmmaWatson

              Miks sina hunt ei ole ?

              Hakkan hääletama ainult inactive vendi. Seega hundid kõik postitama!
              Fine, Visa, kui sa rankaga tiimis pole, siis seleta, kuidas see siin külane on? Ilma, et vahepeal midagi muutuks, hääletab kolme erinevat inimest. Hundine, pluss tegi eelmine mäng hundina täpselt samamoodi.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #127
                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                Eh, siin pole mingit argumentigi ju. 2/3 postist norib mu miswordingu kallal. Calling bullshit. Täna läheb ranka, seer peegib Visa öösel ja free weekend.
                Mis krdi argumenti? Wtf kuidas ma saan argumenteerida day1 siin millegagi.

                Aga tavai võtke Ranka täna. Las seer peekib mind öösel ja siis näis mis saab.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #128
                  Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Mis mõttes? Täna enam teemasse tulla ei saa? Või terve mäng?
                  Olen kohal, aga hääletan hommikul loetu põhjal.

                  Comment

                  • eyestabber
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 505

                    #129
                    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                    No ei usu kuidagi visa-ranka duosse. liiga obv tundub. Samas ranka võib olla küll, aga täna ikkagi ei tahaks võtta veel teda

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #130
                      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Mis krdi argumenti? Wtf kuidas ma saan argumenteerida day1 siin millegagi.

                      Aga tavai võtke Ranka täna. Las seer peekib mind öösel ja siis näis mis saab.
                      Samas see suht külane post otsa, pluss algus ka külane. Hmmm....

                      Aga aru ma ei saa, mis teil day 1 ranka võtmise vastu on? Ärme-day 1-häid-mängijaid-võta teooria?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #131
                        Vote Count 4 to 130

                        Hääled seisuga post 4 kuni 130
                        Öö saabub 1:00:59 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        2 ranka WowAwiAA (24), overbet (19)
                        1 EmmaWatson eyestabber (12)
                        1 eyestabber KristjanLaas (16)
                        1 WowAwiAA VisaHing (21)
                        1 overbet Char (5)
                        1 KristjanLaas ranka (6)
                        2 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), BlackWerewolfGenie (15)

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #132
                          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                          Sorry kutid. Ma napsutama ja 15 min jooksul kaon.

                          Nu mul savi, keda võtab?

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #133
                            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                            No Lynch

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #134
                              Re: Vote Count 4 to 130

                              Ei tea kust hunte otsida seer võiks ranka / wowa paarist peekida kedagi ma arvan.

                              Comment

                              • eyestabber
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 505

                                #135
                                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                                Nojah, sellessuhtes sul on point et kellegi peab võtma. Aga ma jään vist Emma juurde ikkagi, täiesti kasutu indiviid siin hetkel

                                Comment

                                Working...