Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #91
    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    mitte "vahetaks" vaid de-voteks ja voteks.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #92
      Vote Count 4 to 91

      Hääled seisuga post 4 kuni 91
      Öö saabub 4:00:58 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      2 ranka WowAwiAA (22), overbet (8)
      1 Char eyestabber (6)
      1 WowAwiAA VisaHing (6)
      1 KristjanLaas ranka (6)
      1 eyestabber KristjanLaas (16)
      3 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), Char (4), BlackWerewolfGenie (15)

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #93
        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

        õhh, väga ebaaktiivne see mäng ikka hetkel. emmawatson mis sa teed seal kah?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #94
          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

          Emmawatson võib suht avalt Avicii olla. Kui ma ei eksi, siis oli ta eelmistel mängudel ka ikka suht ebaaktiivne. Vb ajan teda kellegagi sassi.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #95
            Re: Vote Count 4 to 74

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Võimalik, aga #9 järgi pigem äksi täis külaelanik.
            Ma külana alati ennast ära suutnud claimida hiljemalt day2/day3-eks.

            Alati!

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #96
              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

              ma lükkan overbet, liiga palju süüdistad kohvipaksult. üritad segadust teha.

              soulread incoming

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #97
                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                Oot aga mis saab. Kelle võtame muidu? Kellegil mingeid häid riide ka tekkinud kellegi kohta? :(

                Comment

                • eyestabber
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 505

                  #98
                  Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                  no rankat ikka täna ei võta ju

                  Comment

                  • eyestabber
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 505

                    #99
                    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                    kui emma suud lahti ei, siis võtame tema imo. Samas, ma ei tea hunt vist päris niimoodi 0 posti peal ka ei campiks

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #100
                      Vote Count 4 to 99

                      Hääled seisuga post 4 kuni 99
                      Öö saabub 2:00:51 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      2 ranka WowAwiAA (22), overbet (8)
                      1 EmmaWatson eyestabber (9)
                      1 eyestabber KristjanLaas (16)
                      1 WowAwiAA VisaHing (9)
                      1 overbet Char (5)
                      1 KristjanLaas ranka (6)
                      2 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), BlackWerewolfGenie (15)

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #101
                        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                        ***

                        Kasutaja Ranka on hääletanud postis #25 EmmaWatson aga kuna ta on selles postis kasutanud värvi #333333, mis on apparently mingi tume hall siis vote counter ei loe seda hääleks.

                        Iga vote count manually ma seda muutma ei viitsi hakata, though päeva lõpus muudan manuaalselt Ranka hääle EmmaWatsoni peale.

                        Kõige lihtsam oleks, kui mängija hääletaks uuesti lihtsalt.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #102
                          Vote Count 4 to 101

                          Hääled seisuga post 4 kuni 101
                          Öö saabub 1:56:59 pärast

                          ---
                          Hääli Lynch Hääletajad
                          2 ranka WowAwiAA (22), overbet (8)
                          1 EmmaWatson eyestabber (9)
                          1 eyestabber KristjanLaas (16)
                          1 WowAwiAA VisaHing (9)
                          1 overbet Char (5)
                          1 KristjanLaas ranka (6)
                          2 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), BlackWerewolfGenie (15)

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #103
                            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                            Ma ka ei võtaks Rankat täna.

                            Tema kasuks räägib natuke ka Random.org. 3 korda jutti hunt? Maybe aga ei usu. Käitumismaneer on ka teistsugune kui eelnevalt ( targa mängijana võib seda muidugi sihilikult muuta )

                            EmmaWatsonit ei tahaks ka võtta. Väidevalt uus mängija, kes tahtis osa võtta ja nüüd tuleb välja, et 0poster.
                            EmmaWatson viimane tegutsemise aeg: Eile 13:23 wtf. Ta ei ole oma rollistiki teadlik ju.


                            Tänase päeva jooksul on siiski mul ainuke suspect WowAwiAA. Keegi millegi paremaga välja tuleb, siis võin vagunile hüpata.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #104
                              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                              Krdi milleks seda EmmaWatsonit võtta. Day1 0posterit ei ole pointi ju võtta. Vb saab üldse modkilled 0postimise eest.

                              Comment

                              • eyestabber
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 505

                                #105
                                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                                nja ma ei mõelnudki et modkilli võib ka saada. lihtsalt mõttekäik oli selline ,et pole kasu tast külale. Kui ta praegu ei postita siis vaevalt ta nädalavahetuselgi seda tegema hakkab

                                Comment

                                Working...