Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #61
    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma olen vist tänaseks ära pargitud.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #62
      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Keegi siis ei lähe martingale eyestabber stratiga kaasa? Tundub kuidagi uskumatu gamblimisefoorumis.

      Selgituseks link ka: EEMALDAS RANKA

      Madis Peterson seletab ilusti ära, asendage lihtsalt punane ja must vastavalt eyestabber ja hunt.

      Cmon, mõelge kaasa nüüd.
      Mis siin head peidetud oli?

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #63
        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

        Klaas lock küla juba.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #64
          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

          Charilt ja eyestabberilt ootab contenti. Eelmine mäng d4 oli teid väga raske clearida, kuigi midagi väga hundist polnud. Ja lõpuks clearisin ühe ja sama asja pealt.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #65
            Vote Count 4 to 64

            Hääled seisuga post 4 kuni 64
            Öö saabub 6:00:59 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            1 Char eyestabber (5)
            1 VisaHing WowAwiAA (14)
            1 eyestabber KristjanLaas (9)
            1 WowAwiAA VisaHing (6)
            1 KristjanLaas ranka (6)
            4 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), overbet (1), BlackWerewolfGenie (13), Char (4)

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #66
              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

              Ranka hääl peaks siiski Emma peal olema. Teist korda juba ei loe miskipärast.

              overbet, tahaks ikka vastust kunagi.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #67
                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                Jube vaikne jah kuidagi täna. Mahedam melu on xx fieldiga.

                Pean ka ära minema 30min pärast ja täna veel kohta, kus puudub wifi ka.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #68
                  Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                  Otsustasin see mäng Wowat usaldada nüüd lõpuni. Visat siiski hääletada veel ei taha.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #69
                    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Ranka hääl peaks siiski Emma peal olema. Teist korda juba ei loe miskipärast.

                    overbet, tahaks ikka vastust kunagi.
                    At face value on su postitus tegelikult hundine. Aga vaadates, kui wolfiselt sa (minu arvates) WW13 ja WW15 külana mängisid (ja kuidas WW14 hundina), siis sa probably oled küla ikkagi, sest hundina sa sellist posti pigem ei teeks. Villana selliseid poste teha on aga segadustkülvav ja küla valedele jälgedele ajav.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #70
                      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                      Jääb ikka eyestabber, post stiilis "Saan see mäng väga palju pühendada" tundub kõige hundim, kes tahab confirmida, et saab külale kasulik olla see mäng ja garanteerida oma sissejäämise vähemalt esimeseks paariks päevaks. Hiljem on juba nn. reade nii palju tekkinud, et manipuleerimisskill olulisem kui alguses kõvasti. Emma võiks postitama hakata ka, siis lihtsam eyestabberit võtta, aga hetkel ma kedagi teist võtta ei tahaks.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #71
                        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                        Paneks ranka praegu, first page põhjal kõige hundisema jutuga.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #72
                          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          At face value on su postitus tegelikult hundine. Aga vaadates, kui wolfiselt sa (minu arvates) WW13 ja WW15 külana mängisid (ja kuidas WW14 hundina), siis sa probably oled küla ikkagi, sest hundina sa sellist posti pigem ei teeks. Villana selliseid poste teha on aga segadustkülvav ja küla valedele jälgedele ajav.
                          Mu post oli lihtsalt needle BWG-le ja tänu sellele ka minule eelmisest mängust.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #73
                            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                            Visa/Laas pigem külad.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #74
                              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Mu post oli lihtsalt needle BWG-le ja tänu sellele ka minule eelmisest mängust.
                              No ikkagi. At best hammustavad pooled selle läbi. Ja kui sa villa, siis teoreetiliselt mõni villa võib seda posti hundiseks pidada ja hääletab sind, sealt hakkavad juba vagunid tekkima sinu ja hääletaja peale ja 9 mehe omas polegi rohkem vaja. Mind lihtsalt ajab tilti, kui külana tehakse selliseid low-content level poste, see on kasulik ainult huntidele.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #75
                                Vote Count 4 to 74

                                Hääled seisuga post 4 kuni 74
                                Öö saabub 5:00:59 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                1 Char eyestabber (5)
                                1 KristjanLaas ranka (6)
                                1 VisaHing WowAwiAA (14)
                                1 eyestabber KristjanLaas (14)
                                1 ranka overbet (5)
                                1 WowAwiAA VisaHing (6)
                                3 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), Char (4), BlackWerewolfGenie (13)

                                Comment

                                Working...