Teeks veel ühe :D :D ?
Pakuks välja 9 või13 mängijaga. 17 veits palju imo selle foorumi jaoks. Nagu näha panid end eelmisele mängule kirja 4-5 suht inactive kasutajat.
Vb soovib ka keegi hostida? Kui ei, siis võin lasta.
1) VisaHing
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
Pakuks välja 9 või13 mängijaga. 17 veits palju imo selle foorumi jaoks. Nagu näha panid end eelmisele mängule kirja 4-5 suht inactive kasutajat.
Vb soovib ka keegi hostida? Kui ei, siis võin lasta.
1) VisaHing
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
Comment