Re: .....SHEEP 2/5.....
Eemaldasin mängust v@iko, sest ei näinud tema vastuste kajastamisel mõtet.
Samuti vb on esimeste vastanute seast keegi puudu, kes jokkeri unustas ning mu tagasisidele ei vastanud.
Eemaldasin mängust v@iko, sest ei näinud tema vastuste kajastamisel mõtet.
Samuti vb on esimeste vastanute seast keegi puudu, kes jokkeri unustas ning mu tagasisidele ei vastanud.








Comment