Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1651
    Vote Count 1187 to 1650

    Hääled seisuga post 1187 kuni 1650
    Öö saabub 2:08:26 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    4 ranka Char (37), timz0333 (1), overbet (20), eyestabber (22)
    2 karupoeg BlackWerewolfGenie (82), WowAwiAA (85)
    2 camu ranka (31), Avicii (59)
    2 Avicii karupoeg (35), camu (68)
    1 BlackWerewolfGenie LuuK (6)
    1 ei ole hääletanud -andres- (1)
    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Visahing
    Ei lähe arvesse, loeb su eelnev vote.
    Last edited by VisaHing; 16.10.13, 17:54.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1652
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Imelik, et overbet muidu karjub aga kui ma karupeoga pressin siis on vait.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1653
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        äkki on char

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #1654
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
          Imelik, et overbet muidu karjub aga kui ma karupeoga pressin siis on vait.
          Mis ma ütlema pean selle peale, kui sa imo hetkel kõige külasemat mängijat pushid?

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #1655
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            No mingi valik peab ju olema.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #1656
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Kui sa arvad, et karupoeg on kõige külasem siis kes on kõige hundisme järelejäänud mängijatest.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #1657
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Selgitan veel kord ära miks ma arvan minu mõtte järgi lynchida täna random player on parem, sest me võime väga suure tõenäosusega mängu ära lahendada siis kohe.

                Kuna Camu on KT mis on suht confirmed by ranka action, avicii ka hunt ja wow küla.

                Meie saame täna hääletada kas overbet, karupoeg, char, andres, eyestabber, timz

                Kui saame viimasele hundile pihta siis on mäng läbi, kui ei saa siis saame homme ära puua Ranka/Avicii ja järgmine päev.
                kui me saame viimasele hundile pihta, siis peame ikka 2 päeva tapma blacki ja aviciid..

                vahet pole kas me kulutame selleks kohe 2 päeva kohe või pärast.

                ainuke vahe on selles, et hetkel saavad black ja avicii meile kärpseid pähe ajada need päevad, mil me lotoga otsime 3. hunti.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #1658
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  Kui sa arvad, et karupoeg on kõige külasem siis kes on kõige hundisme järelejäänud mängijatest.
                  Sa mõtled kui ranka ja Avicii välja arvata?

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1659
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Sa mõtled kui ranka ja Avicii välja arvata?
                    Kuule ma ei saa aru miks on vaja külana keerutada. Obvious küsimus ju no mis asja. Üritan täna mängu ära võita sa keerutad ei tundu külane.

                    Ja Char sulle vastata

                    Sa arvad, et kui täna saame viimasele hundile pihta ja öösel camu söödud confirmed KT keegi hakkab rankat või Aviciit kuulama nad annaks alla ju või saab hääled lockida kohe päeva alguses.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1660
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      -andres-?

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #1661
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        imo karupoeg kuna ta oleks külana ammu aru saanud, et random lynch on täna parem ja camu ei saa fake KT claimi teha.

                        Kuna hundid ei saa teda ellu jätta.
                        kuidas sa karu võtad, kui ta tõi ranka fake claimi välja + ranka tunnistas üles selle peale.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1662
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          kuidas sa karu võtad, kui ta tõi ranka fake claimi välja + ranka tunnistas üles selle peale.
                          soulreading.


                          Karupojal polnud toohetk enam midagi teha ja kõige parem oleks olnud hunt tanki lükata. Kuna järgnevast lynchidest oleks kõik niikuinii välja tulnud, siit oli kerge endale küla credi anda.

                          Ja ta oleks külana tegelt arusaanud, et randomlynch on parem ja saame mängu ära võita kohe.

                          Overbet võibolla ei saa sellest aru kuna ta pole väga palju mänginud.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1663
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            kuidas sa karu võtad, kui ta tõi ranka fake claimi välja + ranka tunnistas üles selle peale.
                            #1621 Räägin sellest.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #1664
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Pmslt tuhnisin natuke veel Karu postides ja kui ta on siin hunt, see on beyong eternity high level wolf play mida ma karust ka ei usu.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #1665
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                Kuule ma ei saa aru miks on vaja külana keerutada. Obvious küsimus ju no mis asja. Üritan täna mängu ära võita sa keerutad ei tundu külane.

                                Ja Char sulle vastata

                                Sa arvad, et kui täna saame viimasele hundile pihta ja öösel camu söödud confirmed KT keegi hakkab rankat või Aviciit kuulama nad annaks alla ju või saab hääled lockida kohe päeva alguses.
                                BWG..sa räägid, et kui saame pihta, siis mäng läbi..ei ole ju..2 päeva peame ikka tapma neid..samamoodi nagu praegu peame 2 päeva tapma neid.

                                ma tapaks ära nad ja siis hakkaks rohkem edasi pushima kõiki mängijaid, ja ranka ja avicii ei toodaks mingit hundisitta vahele.

                                + iga öö hundid tapavad inimesi ka ju, kui nad tapavad inimesi, siis on meil lihtsam 2 päeva pärast otsida hunti, sest siin on 2 võrra vähem kahtlusaluseid.

                                Comment

                                Working...