Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
okei loogika järgi on nii. et kui camu ja ranka/avicii kombo vahel 50-50, siis peaks võtma camu.
miks?
sest kui me võtame camu ja failime, siis me teame kindlalt kahte hunti.
kui võtame ranka, ja failime, siis teame ainult 1 hunti ja 2 me aimame, aga tegelt ei tea.
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
miks?
sest kui me võtame camu ja failime, siis me teame kindlalt kahte hunti.
kui võtame ranka, ja failime, siis teame ainult 1 hunti ja 2 me aimame, aga tegelt ei tea.
Comment