Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1186
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ON PÄEV

    Öösel tapsid hundid mängija KristjanLaasi, kes oli tavaline külaelanik.

    Mängu jätkavad:


    1)Overbet
    2)WowAwiAA
    3)Camu
    4)Timz0333
    5)Ranka
    6)Eyestabber
    7)-andres-
    8)Char
    9)BlackWerewolfGenie
    10)Karupoeg
    11)Avicii
    12)LuuK

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1187
      Vote Count 1187 to 1185

      Hääled seisuga post 1187 kuni 0
      Öö saabub 13:05:52 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      12 ei ole hääletanud timz0333 (0), WowAwiAA (0), LuuK (0), karupoeg (0), ranka (0), overbet (0), eyestabber (0), Avicii (0), -andres- (0), BlackWerewolfGenie (0), Char (0), camu (0)

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1188
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        I failed miserably

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #1189
          Re: Vote Count 1187 to 1185

          timz

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #1190
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            tüha ma ütlesin kohe, et fortune pole...

            timz0333

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #1191
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Mulle tekitas mõnusat närvikõdi, kuidas eile hundid mind pushida üritasid...
              Nagu ma ütlesin, karupoeg pole mitte kuidagi cleared küla minu jaoks. Pigem vastupidi.

              Hmm, ja miks hundid wow-i ei tapnud?

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1192
                Re: Vote Count 1187 to 1185

                Mul tegelt ettepanek, võtaks täna ranka

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #1193
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Mulle tekitas mõnusat närvikõdi, kuidas eile hundid mind pushida üritasid...
                  Nagu ma ütlesin, karupoeg pole mitte kuidagi cleared küla minu jaoks. Pigem vastupidi.

                  Hmm, ja miks hundid wow-i ei tapnud?
                  vb laas jõudis hundile liiga lähedale ja piisavalt spammib siin, et teda kuulda võetakse

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #1194
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    ranka

                    praegu ei viitsi põhjendada, aga jätan märgi maha. magan veidi, siis värskena tagasi

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1195
                      Vote Count 1187 to 1194

                      Hääled seisuga post 1187 kuni 1194
                      Öö saabub 12:39:24 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      2 timz0333 Char (2), BlackWerewolfGenie (2)
                      2 ranka karupoeg (1), camu (2)
                      8 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (0), ranka (0), overbet (0), LuuK (0), eyestabber (0), Avicii (0), -andres- (0)

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #1196
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Ma KT, peeked klaas - küla, avicii - hunt
                        mis see nüüd eile lõpus oli?

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #1197
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          overbet

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #1198
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Laasi postid peaks läbi käima. Samas miks killiti laas, mitte bwg, suht sama teed läksid mõlemad.

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #1199
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Mina, laas ja bwg arutasime pikalt eilse päeva alguses, et Overbet ja Timz kombost vähemalt 1 hunt. Siis bwg läks sujuvalt oma proofili vaatamise teooria peale ja vaibus ära see kuidagi

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #1200
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                [ranka rant]Ma saan täitsa rahulikult aru sellest, et asjaolud muutuvad ja ei ole aega mängida. AGA MIDA KURDADI MOODI SA EI LOE REEGLEID??? SIIS KUI REGAD PEAKS JU VÄHEMALT SELLEKS AEGA OLEMA??? KUI MA AASTA ALGUSES MÄNGISIN SIIS OLI PIDEVALT SAMA JAMA JA SITTAGI POLE MUUTUNUD. MUNAD HAAMRI ALLA AUSÕNA. [/ranka rant]

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                Fab vist küla ikka? Wolfe saab üldse asendada?
                                see tahab siin mingit noobcleari vist? märkasin eile mingit stiilimuutust, enne tulistas julgelt aga siis vahepeal mingi mök-mök
                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                thats why said most likely

                                + fabi modkill request ei usu, et hundina teeks. Avicii uued mõtted?
                                Et siis sujuvalt kindlustame modkilli? siin on alla 1% kombot full retard külast kes samas riidib ära et fab küla ja tuleb siis sellist ila ajama ja 99% huuli limpsivat hunti kes loodab 2 kärbest riskivabalt saada. see et visa öösel ei tasakaalustanud on väikene ime ja hundid usun väga pettunud.
                                BlackWerewolfGenie karupoeg peab millegi väga fucking spectaculariga välja tulema et ma oma hääle ära muudaks.

                                Comment

                                Working...