Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1051
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    Kui see profiilide vaatamine kedagi kellegagi seob, siis ainult siis kui keegi teist hunt on imo. Kui sa külana sured, siis ei cleari see teisi ju
    Ma ennist lugesin fortune võitlust neeme profiili vaatamisega. Ma siiani ei saa aru, et mis see siia puutub? Pigem on see küla tell, sest külaelanik käib kontrollimas, kas mängija profiil on peidetud või kas mängija on hetkel online. Hunt ei pea seda tegema (või peab?), sest tal ei ole vaja telle otsimas käia või oleks see väga advanced strateegia.

    Kuna neeme oli hunt, siis minu arvates ei anna see mitte mingit vihjet mängu lahendamiseks. Ei ole kogu diskussiooni sellel teemal lugenud.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1052
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Täiendan oma posti. Peale seda ma tegin pika sessiooni (ca. 8-9 tundi) ja selle aja jooksul oleks mul olnud aega tohhuijja hundichatis arutada, et mida ja kus postitada ning mis on strateegia. Aga ühtegi arutlust mul ei ole ning päeva alguses tahtsin küsida, et miks q_q ei postita.
      Ja täiendan veel: ei ma ei olnud eile purjus. Muidu ma ei oleks ka sessiooni teinud.

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #1053
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        mina surusin ranka päästmist ja neeme rongi tegemist ikka väga julmalt.

        Ainuke variant kus ma siin hunt olen on siis kui ma oleks ranka ja neemega koos ning nähes, et 2 hundirongi, üritan ennast clearida. aga kui ranka osutuks hundiks, siis see oleks ka üsna mõttetu move
        see eelmine post sinu cleared oleku suhtes jah ja ei mõelnud sind kusjuures vaid pigem wowi

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #1054
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Wtf millal fabulous kahtluse alla jäi irv.
          see on nii random, ma tahaks teada mis aluste järgi sina inimesi võtad? Kas minu mõte Fabi suhtes oli vale vä? Eile 5 ei midagiütlevat ja see viiane post veel eriti hundine ja täna polnud üldse midagi postitanud? See oleks sitt valik olnud vä? **** ma ei saa enam päris aru kuidas ja mille põhjal et inimesi hääletate nüüd?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1055
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            ???
            Miks mitte? Miks ma hunt olen?

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #1056
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Mind võib oksa tõmmata kui teil paremat kandidaati pole, pask külamees olen. oleks teadnud, et nii palju eemal pean olema poleks reganudki. One time õnnestub teise päeva saada ja sis failin ise.

              last input oleks selline:

              Libahundu

              Külad: in my book sel hetkel

              timz, bwg, wowa, karupoeg, char

              võimalikud hundikombod:

              räuskav ranka, fortune (liikus viimasena neemele) mr X?

              Ülejäänud kõik lahtised.

              Keegi kel rohkem aega võiks vaadata neeme postid üle. Kas ta püüdis kedagi clearida või kaitsta day 1?

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1057
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Vaadake mu #686

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #1058
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Mind võib oksa tõmmata kui teil paremat kandidaati pole, pask külamees olen. oleks teadnud, et nii palju eemal pean olema poleks reganudki. One time õnnestub teise päeva saada ja sis failin ise.

                  last input oleks selline:

                  Libahundu

                  Külad: in my book sel hetkel

                  timz, bwg, wowa, karupoeg, char

                  võimalikud hundikombod:

                  räuskav ranka, fortune (liikus viimasena neemele) mr X?

                  Ülejäänud kõik lahtised.

                  Keegi kel rohkem aega võiks vaadata neeme postid üle. Kas ta püüdis kedagi clearida või kaitsta day 1?
                  Fortune liikus 30 minutit enne päeva lõppu rankale.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1059
                    Vote Count 570 to 1058

                    Hääled seisuga post 570 kuni 1058
                    Öö saabub 1:00:59 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    4 Fortune eyestabber (22), KristjanLaas (89), BlackWerewolfGenie (119), LuuK (24)
                    2 timz0333 karupoeg (26), Char (12)
                    2 Fabulous Avicii (24), ranka (16)
                    2 ranka camu (8), overbet (21)
                    1 Avicii WowAwiAA (66)
                    4 ei ole hääletanud timz0333 (2), Fortune (40), Fabulous (1), -andres- (3)

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #1060
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Vaadake mu #686
                      Mida sa selle postiga tõestada tahad ma ei saa aru? Tõud lihtsalt hääled kokku ja kõik? Vahepeal oli seal ju muid arutusi ka aga neid ei toonud? Suht eimidagiütlev ju

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1061
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        @ #686. 20 sekundit, kui hundid seotud kätega pole, nad snaipivad ja teevad flipi, no? Kui just väga pelglikud/firsttimer hundid pole.

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #1062
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Fortune liikus 30 minutit enne päeva lõppu rankale.
                          neemele liikusin

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1063
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                            neemele liikusin
                            My bad.

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #1064
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Mind võib oksa tõmmata kui teil paremat kandidaati pole, pask külamees olen. oleks teadnud, et nii palju eemal pean olema poleks reganudki. One time õnnestub teise päeva saada ja sis failin ise.

                              last input oleks selline:

                              Libahundu

                              Külad: in my book sel hetkel

                              timz, bwg, wowa, karupoeg, char

                              võimalikud hundikombod:

                              räuskav ranka, fortune (liikus viimasena neemele) mr X?

                              Ülejäänud kõik lahtised.

                              Keegi kel rohkem aega võiks vaadata neeme postid üle. Kas ta püüdis kedagi clearida või kaitsta day 1?
                              esimesena liikusin neemele ka, aga miks sa arvad ma rankaga olen? sp et kaitsesin teda korra?

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #1065
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                                ma millegipärast arvan, et hundid pole isegi ühel vagunil ja hääletavad üksteist rahulikult lol, GG küla
                                Eriti huvitav mõttevälgatus arvestades päevast case kuidas Avicii, Fortune ja Luuk omavahel hääli jagasid.

                                Comment

                                Working...