Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #346
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    ranka

    Pole midagi mõistlikku öelnud; ajab totaalset iba, käitub oma readidele/jutule vastu. Ma võtaks ranka ja peegiks öösel BWG. BWG ei saa täna anyway nightkilli kui küla+ on suure tõenäosusega hunt. Aga kui ma eksin ja on küla, siis saab lõpus kaasa aidata kõvasti.
    Kus on mu read? Mis readi ma välja tõin? Ja kuidas ma käitun vastu? Algusest peale ju panin hääli neile, kes ei ole votenud. Sina ajad iba.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #347
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Sa ranka alusta oma wolflisti põhjendamisest. Luuki pole vaja, kõigi teiste puhul olgu põhjendus olla.
      Pole hetkel.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #348
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        Sa ranka alusta oma wolflisti põhjendamisest. Luuki pole vaja, kõigi teiste puhul olgu põhjendus olla.
        Ja sinu jutt on vastuoluline. Sa ütled, et mul on readid ja siis ütled, et too välja oma wolflistid. Kui mul on readid, siis pidid sa ju neid liste nägema, aga näed neid ei ole ja sa tead ise ka.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #349
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas overbet Vaata postitust
          ranka

          Pole midagi mõistlikku öelnud; ajab totaalset iba, käitub oma readidele/jutule vastu. Ma võtaks ranka ja peegiks öösel BWG. BWG ei saa täna anyway nightkilli kui küla+ on suure tõenäosusega hunt. Aga kui ma eksin ja on küla, siis saab lõpus kaasa aidata kõvasti.
          Ja kui mind täna välja hääletate, siis toimub see, mis on alati toimunud. Aktiivsed mängijad on alati main targetid esimesel päeval. Miks sa sellest aru ei taha saada? Ma ei saa aru, et üheski mängus, ei ole mitte keegi, mitte kunagi sellele küsimusele vastanud.

          Täpselt nagu seinaga räägiks.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #350
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Mine sa ka oma jutuga. Sa käsed kõigil põhjendusi tuua, aga ise ajad mingit ümmargust mulli ja pole mitte mingeid väiteid toonud.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #351
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              eyestabber siin ka ju ikka väga hundine olnud. Tema kasuks räägib ainult see, et tean teda irl ja ta võib vabalt külana ka day1 hunt tunduda. Siiski hetkel kõige safem.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #352
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                day1 külana hunti mängida, st.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #353
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Ma natuke aega tagasi arvasin, et ranka-BWG-Luuk-eyestabber võiks tõesti wolfcombo olla, aga ranka-BWG vist koos hundid ei ole. Ranka peaks sel juhul üsna varsti Luuktraini üritama käima lükata.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #354
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Mine sa ka oma jutuga. Sa käsed kõigil põhjendusi tuua, aga ise ajad mingit ümmargust mulli ja pole mitte mingeid väiteid toonud.
                    OMG

                    Sest kõik mu hääled olid alguses täiesti randomid. Viimane hääl oli enda koha kaitseks mängus. Strateegiline põhjendus enda mängus hoidmiseks. Küll, aga mänguline põhjendus puudub.

                    Pokkeriga võrreldes kasutan hetkel NASH, aga reaalsuses oleks muu mäng, kui openfold/openshove suurema EV-ga.

                    Ega sinu põhjendused minu suunal ka head ei ole.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #355
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Ma natuke aega tagasi arvasin, et ranka-BWG-Luuk-eyestabber võiks tõesti wolfcombo olla, aga ranka-BWG vist koos hundid ei ole. Ranka peaks sel juhul üsna varsti Luuktraini üritama käima lükata.
                      Kust siis selline arvamus tuli? Luuktraini tõmbaksin igahetk käima, kui mu pealt kaoksid hääled.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #356
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ranka toomas pokkerianalooge=wolfy, vaadake mängu nr. 5 või mis ta oli, seal samasugune jutt hundina, kui tule alla jäi.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #357
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Overbet, viska mingi kiirem nimekiri koos esmaste readidega, keda mis rolli peale paneksid.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #358
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            See võib tunduda jabur aga ma tõesti ei usu, et bwg oleks hundina selle pinky promise mulle andnud.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #359
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              q_q ei kaitseks nii tugevalt teist hunti. Kas teist küla hundina ja tundub, et võtab ka külana tugevaid seisukohti. Ehk optimal rõve strat mille vastu tema puhul mõlemal juhul raske mängida.
                              Sind kaitsesin ju, ütlesin kohe, et KL ei tohi lynchida day1.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #360
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                eyestabber siin ka ju ikka väga hundine olnud. Tema kasuks räägib ainult see, et tean teda irl ja ta võib vabalt külana ka day1 hunt tunduda. Siiski hetkel kõige safem.
                                Eyestabber on kohutav lynch.

                                Comment

                                Working...