Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eyestabber
    Grinder
    • Feb 2010
    • 505

    #331
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    hetkel minema. Ei ole kindel kas enne 22 tagasi jõuan siia, aga jätan hääle praegu Luuk'i peale. Imo pole anyway kasu tüübist, kes ühtegi posti ei tee ja samas võib tõesti hundina varjata ennast mitte postitades( ebatõenäoline). Samas tuleb homme ntx stooriga välja, et käis ema sünnipäeval vms, siis pole ikkagi ühtegi niidiotsa kust kinni võtta tema puhul.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #332
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      See ranka järjest 4 erineva inimese votemine on ikka suht imelik. Miks peaks üks küla ever nii tegema? Ma saaks aru, kui te voteks kedagi ja ootaks reaktsiooni, aga seda ka ei ole. Lihtsalt heast peast voteswitchid.
      Mida sa ajad? Kas sa loed või niisama lahmid? Ütlesin, et panin hääled unvote counti järgi. Tegelt mõte oli inactiveid surida ja eeldasin, et kes ei ole votenud, need ka inactive aga tegelt on tabelis olemas postcount, mille unustasin.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #333
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Põhjendus, ranka? Alles hiljuti, kui ma küsisin, ei arvanud sa BWG-st midagi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #334
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas overbet Vaata postitust
          Põhjendus, ranka? Alles hiljuti, kui ma küsisin, ei arvanud sa BWG-st midagi.
          Palun hakka lugema. Ütlesin, et panen BWG, sest ma ei ole täna nõus lahkuma.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #335
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Palun hakka lugema. Ütlesin, et panen BWG, sest ma ei ole täna nõus lahkuma.
            Veits kehv põhjendus ei ole?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #336
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Mina kyll tana ei lahe. Blackwerewolfgene
              Ja näed, ei ole bolditud, kuna olin korra telefoniga. Nüüd tuli läpparisse ja panin BWG. Tol hetkel olid hääled 3 vs 2 või 3 vs 3 ning tõstsin oma hääle tema peale, et enda mängu jäämine kindlustada.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #337
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                Veits kehv põhjendus ei ole?
                Olgu või kehv põhjendus, aga paremat kanditaati ma hetkel ei leidnud ja ma ise ei ole nõus minema. Mina ei ole hunt ja las läheb tundmatu mängija.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #338
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  ja alati toimub see - kui mängida külaselt ja postitada palju, siis koheselt lendavad kuulid sinu suunas. kogu aeg rääkinud, et paneme kellad käima ja kes ei postita, siis kuulid nende peale ja juba esimesel-teisel päeval, sest siis ei ole suuri reade ning ei ole vaja inactive vendi viimastesse päevadesse.

                  ma tean, et keegi seda posti ei loe, as usual. aga nii see paraku on.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #339
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    ja alati toimub see - kui mängida külaselt ja postitada palju, siis koheselt lendavad kuulid sinu suunas. kogu aeg rääkinud, et paneme kellad käima ja kes ei postita, siis kuulid nende peale ja juba esimesel-teisel päeval, sest siis ei ole suuri reade ning ei ole vaja inactive vendi viimastesse päevadesse.

                    ma tean, et keegi seda posti ei loe, as usual. aga nii see paraku on.
                    Luuki ei peaks hääletama siis oma teooria järgi?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #340
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Luuki ei peaks hääletama siis oma teooria järgi?
                      Maybe peaks. Hetkel ma keskendunud enda kaitsmisele kui teiste hääletamisega.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #341
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Luuk, Fabulous, Fortune, Char, Camu, Avicii, Neeme

                        Nemad peaksid olema meie kandidaadid. Kellel on parimad põhjendused, siis tooge välja ja alustame nende luuramisega. Me saame nii või naa juba homme infot nende kohta, kes aitasid neid samu inimesi "paljastada" oma põhjendustega. Pärast öökille on eelmise päevade põhjendused, argumenteerimised jne. väga väärtusliku infoga.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #342
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          ranka

                          Pole midagi mõistlikku öelnud; ajab totaalset iba, käitub oma readidele/jutule vastu. Ma võtaks ranka ja peegiks öösel BWG. BWG ei saa täna anyway nightkilli kui küla+ on suure tõenäosusega hunt. Aga kui ma eksin ja on küla, siis saab lõpus kaasa aidata kõvasti.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #343
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Luuk, Fabulous, Fortune, Char, Camu, Avicii, Neeme

                            Nemad peaksid olema meie kandidaadid. Kellel on parimad põhjendused, siis tooge välja ja alustame nende luuramisega. Me saame nii või naa juba homme infot nende kohta, kes aitasid neid samu inimesi "paljastada" oma põhjendustega. Pärast öökille on eelmise päevade põhjendused, argumenteerimised jne. väga väärtusliku infoga.
                            no ikka kohutavalt võssa wolflist minu meelest. try harder.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #344
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ja teiseks võiks suruda ka nii, et alati peab põhjendama oma häält. Kes ei põhjenda, siis tõmbame tema võlla või need, kes ei hääleta. Sel juhul me sunnime inimesi põhjendama oma otsuseid ning samuti hundid ei saa passida niisama ning peavad tooma välja argumente.

                              See on väärtusliku info, kui lihtsalt postcount kogumine. Teeme seemäng korralikult ja töötame üheskoos ning ajame hundid urust välja.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #345
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Sa ranka alusta oma wolflisti põhjendamisest. Luuki pole vaja, kõigi teiste puhul olgu põhjendus olla.

                                Comment

                                Working...