Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
hetkel minema. Ei ole kindel kas enne 22 tagasi jõuan siia, aga jätan hääle praegu Luuk'i peale. Imo pole anyway kasu tüübist, kes ühtegi posti ei tee ja samas võib tõesti hundina varjata ennast mitte postitades( ebatõenäoline). Samas tuleb homme ntx stooriga välja, et käis ema sünnipäeval vms, siis pole ikkagi ühtegi niidiotsa kust kinni võtta tema puhul.
hetkel minema. Ei ole kindel kas enne 22 tagasi jõuan siia, aga jätan hääle praegu Luuk'i peale. Imo pole anyway kasu tüübist, kes ühtegi posti ei tee ja samas võib tõesti hundina varjata ennast mitte postitades( ebatõenäoline). Samas tuleb homme ntx stooriga välja, et käis ema sünnipäeval vms, siis pole ikkagi ühtegi niidiotsa kust kinni võtta tema puhul.
Comment