Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #181
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    timz ja avicii, tehke hästi palju lärmi. Te olete 2 playerit keda väga kerge mislynchida. Hästi, hästi palju.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #182
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Lul meil probs hunt-hunt wagonit poole päeva peal :D

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #183
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas neeme Vaata postitust
        camu oli ka nats aega tagasi vaatamas teemat - ka 1 postiga.
        Loengus lasin telefoniga jah kiirelt teema läbi.
        Esimene päev midagi lahendama hakata pole teema. Kuigi ma isiklikult võtaks tegelt mõne aktiivsema välja ja sellise, kes hundina palju pahandust suudab teha.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #184
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas neeme Vaata postitust
          overbet, ma ei saa su loogikast aru.
          ütled ise, et BWG on halb võtta praegu, aga siiski viskad hääle talle... ?
          Segadus arusaadav, seletan. Alguses ma mõtlesin q_q-ga kaasa, et suurima postcoundiga inimest on halb day 1 killida. Aga siis ma mõtlesin WW12 ja WW13 peale. WW12, kus BWG oli q_q-ga hunt, postitas BWG täpselt sarnases stiilis, nagu praegu. WW13, mida ise kaasa tegin, seal postitas BWG küllalt vähe ja minu külareadidega kooskõlastatult ning ta oli ka küla.

          Hetkel BWG ajab suuresti iba ja mängib, nagu ta mängis hundina WW12, seega ta on siiski solid lynch. Ma väga ei tahaks sellist bläkki läbi lasta nagu eelmine mäng, et võtame day 1 mingi random inactive ja siis oops, KT. Pigem võtta ikka mõni wolfine tüüp.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #185
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Loengus lasin telefoniga jah kiirelt teema läbi.
            Esimene päev midagi lahendama hakata pole teema. Kuigi ma isiklikult võtaks tegelt mõne aktiivsema välja ja sellise, kes hundina palju pahandust suudab teha.
            camu cleared.

            aga jutt rumal :(

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #186
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Hundid frozen praegu.... "aga meil oli ju kõik läbi mõeldud" "where'd it all go wrong"

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #187
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                unvote q_q cleared
                Seleta oma loogikat palun.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #188
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Hundid frozen praegu.... "aga meil oli ju kõik läbi mõeldud" "where'd it all go wrong"
                  wow sa tegid hundina juba sellise posti.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #189
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    täna ei võta:

                    klaas,overbet,ranka,q_q,BWG,karupoeg,timz,-andres-,fabulous
                    Miks fabulous täna ei võta?

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #190
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Ma juba eelnevalt pakkusin kõikijatele surujatele ka välja, et kui mu roll on confirmed siis nemad on järgmise päeva lynch kuna peavad olema hundid. Mul peaks mingid erilised tunded olema, et day1 17playeris peaksin välja flipatud saama tough luck.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #191
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Jätke jama, et 90% täna ei võta, kui hunti näed siis tulista.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #192
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          Segadus arusaadav, seletan. Alguses ma mõtlesin q_q-ga kaasa, et suurima postcoundiga inimest on halb day 1 killida. Aga siis ma mõtlesin WW12 ja WW13 peale. WW12, kus BWG oli q_q-ga hunt, postitas BWG täpselt sarnases stiilis, nagu praegu. WW13, mida ise kaasa tegin, seal postitas BWG küllalt vähe ja minu külareadidega kooskõlastatult ning ta oli ka küla.

                          Hetkel BWG ajab suuresti iba ja mängib, nagu ta mängis hundina WW12, seega ta on siiski solid lynch. Ma väga ei tahaks sellist bläkki läbi lasta nagu eelmine mäng, et võtame day 1 mingi random inactive ja siis oops, KT. Pigem võtta ikka mõni wolfine tüüp.
                          Aga seljuhul kui mu roll on confirmed siis sina oled nõus, et oled hunt ja homne lynch?

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #193
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            camu cleared.

                            aga jutt rumal :(
                            Võibolla tõesti. Samas see teooria, et niikuinii lynchitakse aktiivsed, kui nad külad kah pole viimsed mängud paika pidand. Igatahes mingit viimase hetke q_q rongi ma sel korral astuma ei hakka. Mõned mängud tagasi lõikasime sellega ikka räigelt näppu kogu aeg.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #194
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              overbet

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #195
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                miks rankat ei võta?

                                Comment

                                Working...