Seekord tegelikult mina oleks ranka ideega päri, et vaadata päeva jooksul, kes ei ole aktiivseid ja siis neid pooma hakata. Last game näitas, et olukord ei muutu.
Seekord tegelikult mina oleks ranka ideega päri, et vaadata päeva jooksul, kes ei ole aktiivseid ja siis neid pooma hakata. Last game näitas, et olukord ei muutu.
Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Sest ma olen mr. küla, kuigi olin jumala kindel miskipärast, et flippan KT omale.
Praegu mõeldes olen rahul, sest hunt olla on palju stressirohkem ja 2 mängu järjest hunt olles vist ei püsiks enam terve inimesena. Hakkasin juba irl kõigiga hundirollis suhtlema..
Chari esimeen post tundus lihtsalt nii hunt kui olla saab, aga see on 1 post alles. 2 post sampel oleks juba ok:D
Sest ma olen mr. küla, kuigi olin jumala kindel miskipärast, et flippan KT omale.
Praegu mõeldes olen rahul, sest hunt olla on palju stressirohkem ja 2 mängu järjest hunt olles vist ei püsiks enam terve inimesena. Hakkasin juba irl kõigiga hundirollis suhtlema..
Chari esimeen post tundus lihtsalt nii hunt kui olla saab, aga see on 1 post alles. 2 post sampel oleks juba ok:D
Comment