Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    *** Libahunt XV mänguteema ***

    Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

    Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

    Reeglid


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ülesehitus.

    Mängul on kaks osapoolt.

    4 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

    12 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:

    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 07:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

    2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Hääletamine:


    Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

    Lülita sisse nähtamatus:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

    Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

    Kuva 100 posti ühel lehel:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

    Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

    Mängijate nimekiri :

    1)Fabulous
    2)Overbet
    3)WowAwiAA
    4)Camu
    5)Timz0333
    6)Ranka
    7)Eyestabber
    8)-andres-
    9)Neeme
    10)Char
    11)Q_Q
    12)KristjanLaas
    13)BlackWerewolfGenie
    14)Karupoeg
    15)Avicii
    16)LuuK
    17)Fortune

    Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.

    PMid:

    Külaelanik:
    Sa oled külaelanik.

    Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Edu!
    Libahunt:
    Sa oled libahunt.

    Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

    Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

    Edu!
    Külatark:
    Sa oled külatark.

    Palun esita, mis mängija rolli kohta teada soovid enne 14:00-i(sobiva võimaluse korral isegi varem).

    Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Edu!
    ON ÖÖ!
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Rollid saadetud. Kui keegi PM ei saanud, siis võtta ühendust palun.

    Kõike toredat, päev algab homme ~8-9 ajal.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      ON PÄEV.

      Good Luck

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Vote Count 4 to 2

        Hääled seisuga post 4 kuni 0
        Öö saabub 13:44:07 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        17 ei ole hääletanud neeme (0), overbet (0), KristjanLaas (0), LuuK (0), timz0333 (0), WowAwiAA (0), q_q (0), ranka (0), karupoeg (0), BlackWerewolfGenie (0), camu (0), -andres- (0), Avicii (0), Fabulous (0), Fortune (0), Char (0), eyestabber (0)

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #5
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          helllou

          jälle küla, vaatame mis saama hakkab.

          väga ei viitsi võimelda seekord :D

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Sup. Samuti taas küla.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Hommik ka minu poolt külad. Ilus kohe vaadata, et karupoeg ka ikka abis meil.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #8
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                q_q imo

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  tsau timz

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #10
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Tere ka üle pika aja minu poolt!
                    Kuna olen praktikal ja vahel ka koolis, siis väga suurt aktiivsust ei luba. Samas päris kõrvalvaatajaks ma ka siia ei tulnud. Seega läbi loen teemat kindlasti ja mõned mõtted postitan samuti. Täna olen õhtust alates veidi aktiivsem.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      karupoeg

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ma clearin camu ja chari juba.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Keegi peekind ka mind juba on v?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Vote Count 4 to 13

                            Hääled seisuga post 4 kuni 13
                            Öö saabub 11:06:46 pärast

                            ---
                            Hääli Lynch Hääletajad
                            1 q_q karupoeg (2)
                            1 karupoeg q_q (3)
                            15 ei ole hääletanud LuuK (0), KristjanLaas (0), WowAwiAA (0), neeme (0), timz0333 (1), ranka (0), overbet (0), Fortune (0), BlackWerewolfGenie (0), Avicii (0), -andres- (1), camu (1), eyestabber (0), Fabulous (0), Char (1)

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Char confirmed hunt.

                              Comment

                              Working...