Libahunt XV - Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #31
    Re: Libahunt XV - Registreerimine

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kui esmaspäeval algab, siis ma enne 16.00 küll peeki ei saa saata.
    Arvad, et sünnid KT-na või mis xD?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #32
      Re: Libahunt XV - Registreerimine

      Võib igavesti automaatselt panna vist:(

      in

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: Libahunt XV - Registreerimine

        Eelmine libahunt saatis LenC rollid eks ole pool 5 öösel. Teema tehti lahti 10:50. Kuidas KT oma pregame peek-i sai? Või lihtsalt joppas tal, et KT ise varakult võttis ühendust?

        Igaksjuhuks küsin veel üle, et pühapäeva õhtul hakkan rolle saatma. Sama õhtu oleks juba hea kui KT saadaks mulle oma pregame peek soovi eksole? Siis Day1 alguses saab ta oma day1 peeki eks?

        Ehk 2 peeki on olnud Day1 lõpuks KT-l :) ?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #34
          Re: Libahunt XV - Registreerimine

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Igaksjuhuks küsin veel üle, et pühapäeva õhtul hakkan rolle saatma. Sama õhtu oleks juba hea kui KT saadaks mulle oma pregame peek soovi eksole? Siis Day1 alguses saab ta oma day1 peeki eks?

          Ehk 2 peeki on olnud Day1 lõpuks KT-l :) ?
          Misasja,

          pregame peek ongi day1 peek. Kui Day1 läbi saab siis kirjutad "öökäikude tähtaeg 07:00" nt, see tähendabki, et öösel on KT-l ja huntidel aega kuni kella seitsmeni öökäike saata. Kui nad seda ei tee siis sa randid need.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #35
            Re: Libahunt XV - Registreerimine

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Misasja,

            pregame peek ongi day1 peek. Kui Day1 läbi saab siis kirjutad "öökäikude tähtaeg 07:00" nt, see tähendabki, et öösel on KT-l ja huntidel aega kuni kella seitsmeni öökäike saata. Kui nad seda ei tee siis sa randid need.
            Aa :D sain valesti aru sellest siis.
            Selge ja arusaadav.

            //Mybad. Arvasin koguaeg, et pregame peek = Peek enne day1

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #36
              Re: Libahunt XV - Registreerimine

              Muide, mänguteemas sa kindlasti ei tohi poste kustutada.

              Ma panin oma mängus kogemata 2x vote counti siis kustutasin ühe ära ja peale seda hakkas counter crashima, alles siis oli ok, kui lenc selle posti undeletes.

              Niiet probably siin teemas sul hakkab crashima counter, kuna ta ei oska kustutatud poste lugeda, vms.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #37
                Re: Libahunt XV - Registreerimine

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Muide, mänguteemas sa kindlasti ei tohi poste kustutada.

                Ma panin oma mängus kogemata 2x vote counti siis kustutasin ühe ära ja peale seda hakkas counter crashima, alles siis oli ok, kui lenc selle posti undeletes.

                Niiet probably siin teemas sul hakkab crashima counter, kuna ta ei oska kustutatud poste lugeda, vms.
                Tänud. Jätan meelde.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #38
                  Re: Libahunt XV - Registreerimine

                  1 koht veel vaba. kes ees see mees

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #39
                    Re: Libahunt XV - Registreerimine

                    Tavai Timz on hunt

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #40
                      Re: Libahunt XV - Registreerimine

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Tavai Timz on hunt
                      panen su listi jah?

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #41
                        Re: Libahunt XV - Registreerimine

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        panen su listi jah?
                        Noo kui see just blacklist ei ole siis küll.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #42
                          Re: Libahunt XV - Registreerimine

                          Vb saab isegi 17.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #43
                            Re: Libahunt XV - Registreerimine

                            Selge pilt. List on koos. Rollid saadan siis homme õhtul 20:00 paiku ja avan ka teema. Päev algab esmaspäeva hommikul.

                            Loodan, et saan hostimisega hakkama ja midagi pe**e ei keera. Edu kõigile.
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Vb saab isegi 17.
                            Aga las olla aga 13 või mis teised arvavad?

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #44
                              Re: Libahunt XV - Registreerimine

                              17 muidugi kui kokku saab, ootame. Pane tähtajaks mingi a la homme kell 18:00. Pühap. õhtu korra saab ikka igaüks oma rolli tulla vaatama, et vajadusel peekida.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #45
                                Re: Libahunt XV - Registreerimine

                                Mis muutub 17-nega. 1 hunt tekib lihtsalt juurde, right?

                                Aga proovime, ehk saab siis 17.

                                Kui homseks kella 18:00 nelja inimest juurde ei saa, siis teeb 13-nega.
                                Last edited by VisaHing; 12.10.13, 21:31.

                                Comment

                                Working...