1) Kas 13 mängijaga saab siis KT ise valida pregame peeki?
2) Kuna peaks KT-lt ootama PMi, et saaks saata vastuse vastu? Eelmine mäng nõudis host seda enne 14:00, kas pmst peaks sama tegema? Või ei ole vahet mis kell ta seda küsib päeva jooksul?
3) Kui täna 13 mängijat kokku saab, kas alustab mängu pühapäev või esmaspäev?
Comment