Libahunt XV - Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #46
    Re: Libahunt XV - Registreerimine

    kui saab kokku 17, siis osalen ka. Ranka ja tema minion overbet, olgu siis ettevaatlikud, sest paar "retardi" on ka mängus.

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #47
      Re: Libahunt XV - Registreerimine

      võin vajadusel mängida

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #48
        Re: Libahunt XV - Registreerimine

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        kui saab kokku 17, siis osalen ka. Ranka ja tema minion overbet, olgu siis ettevaatlikud, sest paar "retardi" on ka mängus.
        heh

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #49
          Re: Libahunt XV - Registreerimine

          in

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #50
            Re: Libahunt XV - Registreerimine

            Iluus 16 siis.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: Libahunt XV - Registreerimine

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              kui saab kokku 17, siis osalen ka. Ranka ja tema minion overbet, olgu siis ettevaatlikud, sest paar "retardi" on ka mängus.
              Ma tõesti vabandan ja siiralt on mul kahju, et nii ütlesin ja see, et sa nii kirjutad on täiesti õigustatud ning ma ei ootagi, et sa võtaksid vabanduse vastu.

              Veelkord vabandan ja loodan, et kunagi lepime.

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #52
                Re: Libahunt XV - Registreerimine

                ka in

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #53
                  Re: Libahunt XV - Registreerimine

                  +4 siis 21.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: Libahunt XV - Registreerimine

                    Ja muidugi vabandan ka q_q ees.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #55
                      Re: Libahunt XV - Registreerimine

                      paneb kirja mind, kui ruumi

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #56
                        Re: Libahunt XV - Registreerimine

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ja muidugi vabandan ka q_q ees.
                        vabandamine on hundi tell ranka rong on hea täna, homme vaatab seda timzi asja edasi.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #57
                          Re: Libahunt XV - Registreerimine

                          4 hunti
                          1 Külatark
                          12 küla

                          Õigus?

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #58
                            Re: Libahunt XV - Registreerimine

                            3 külatarka
                            9 küla
                            3 hunti
                            1 miilits

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #59
                              Re: Libahunt XV - Registreerimine

                              List lukus.

                              Fabulous
                              Overbet
                              WowAwiAA
                              camu
                              Timz0333
                              Ranka
                              Ghost0
                              -andres-
                              Neeme
                              Char
                              Q_Q
                              KristjanLaas
                              BlackWerewolfGenie
                              Karupoeg
                              Avicii
                              LuuK
                              Fortune


                              Rollid saadan siis 19:00 paiku.
                              Last edited by VisaHing; 13.10.13, 08:10.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #60
                                Re: Libahunt XV - Registreerimine

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ma tõesti vabandan ja siiralt on mul kahju, et nii ütlesin ja see, et sa nii kirjutad on täiesti õigustatud ning ma ei ootagi, et sa võtaksid vabanduse vastu.

                                Veelkord vabandan ja loodan, et kunagi lepime.
                                :S
                                (K)(L)

                                Comment

                                Working...