Libahunt XV - Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: Libahunt XV - Registreerimine

    Okei. Proovin ka korra veel.

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #17
      Re: Libahunt XV - Registreerimine

      in

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #18
        Re: Libahunt XV - Registreerimine

        in, aga seekord ei viitsi 3 päeva magamata hundimängu mängida.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #19
          Vote Count 2 to 18

          Hääled seisuga post 2 kuni 18
          Öö saabub 1:08:04 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          1 timz0333 timz0333 (1)
          5 ei ole hääletanud ranka (1), WowAwiAA (1), overbet (2), Fabulous (1), Ghost0 (1)

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #20
            Re: Libahunt XV - Registreerimine

            Tundub, et töötab ideaalselt.
            Fabulous

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #21
              Vote Count 2 to 20

              Hääled seisuga post 2 kuni 20
              Öö saabub 1:00:59 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              1 Fabulous VisaHing (4)
              1 timz0333 timz0333 (1)
              5 ei ole hääletanud WowAwiAA (1), ranka (1), Fabulous (1), Ghost0 (1), overbet (2)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #22
                Re: Libahunt XV - Registreerimine

                Q_Q ? Karupoeg ? võtate ka osa v.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #23
                  Re: Libahunt XV - Registreerimine

                  Hea töö,

                  küsi lencilt või rankalt, et nad nii paneks, et sa oma teemasid lukustada saaksid.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #24
                    Re: Libahunt XV - Registreerimine

                    Jah, ütlesin enne, et võid mind nimekirja lisada.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #25
                      Re: Libahunt XV - Registreerimine

                      Karupoeg quitis kahjuks, (jälle)

                      quote PM-ist:

                      Ja usu või mitte, aga ma ei viitsi enam mängida tõesti seda mängu next time

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #26
                        Re: Libahunt XV - Registreerimine

                        Paar küsimust ka.

                        1) Kas 13 mängijaga saab siis KT ise valida pregame peeki?
                        2) Kuna peaks KT-lt ootama PMi, et saaks saata vastuse vastu? Eelmine mäng nõudis host seda enne 14:00, kas pmst peaks sama tegema? Või ei ole vahet mis kell ta seda küsib päeva jooksul?
                        3) Kui täna 13 mängijat kokku saab, kas alustab mängu pühapäev või esmaspäev?

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #27
                          Re: Libahunt XV - Registreerimine

                          1) jah

                          3) ma alustaks esmaspäev

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #28
                            Re: Libahunt XV - Registreerimine

                            2) kt peab peeki saatma enne kui päev hakkab. Kui ta on afk ja ei jõua vms siis ta peab peeki saatma ENNE kui mänguteema avab ja seda loeb.

                            Peaks nii olema aga pole kindel, vapsik peab confirmima seda.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #29
                              Re: Libahunt XV - Registreerimine

                              obv esmaspäev, NV on dead day 1

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #30
                                Re: Libahunt XV - Registreerimine

                                Kui esmaspäeval algab, siis ma enne 16.00 küll peeki ei saa saata.

                                Comment

                                Working...