Libahunt XV - Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Libahunt XV - Registreerimine

    Tõmbaks uue käima v? Võin ka vabalt hostida kui LenC soovib puhata. Või kui keegi teine soovib hostida võib teada anda.

    Nimekiri:
    VisaHing ( praeguse seisuga host )
    1)Fabulous
    2)Overbet
    3)WowAwiAA
    4)camu
    5)Timz0333
    6)Ranka
    7)Eyestabber
    8)-andres-
    9)Neeme
    10)Char
    11)Q_Q
    12)KristjanLaas
    13)BlackWerewolfGenie
    14)Karupoeg
    15)Avicii
    16)LuuK
    17)Fortune


    Rollid kavatsen muidu nii välja loosida. Loodan, et on ok?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by VisaHing; 13.10.13, 15:41.
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #2
    Re: Libahunt XV - Registreerimine

    in

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #3
      Re: Libahunt XV - Registreerimine

      In, aga 9st täispikalt vist ei viitsiks.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: Libahunt XV - Registreerimine

        Üle 9 kuu esimest korda in.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: Libahunt XV - Registreerimine

          Esimesel päeval on vaja ka ju kedagi surijaks timz0333

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Libahunt XV - Registreerimine

            in

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #7
              Re: Libahunt XV - Registreerimine

              In

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: Libahunt XV - Registreerimine

                Ma olen skeptiline visahinge võimes korralikult hostida. :)

                Arvestades su varasemaid purjus peaga saadud mod kille, jne, no offense.

                Aga võib mind lisada ja ma õpetan sulle pärast counterit tööle panema.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Libahunt XV - Registreerimine

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Ma olen skeptiline visahinge võimes korralikult hostida. :)

                  Arvestades su varasemaid purjus peaga saadud mod kille, jne, no offense.

                  Aga võib mind lisada ja ma õpetan sulle pärast counterit tööle panema.
                  Kui keegi teine tahab hostida, siis no problem. Võin ka mängida :) Äkki tahad ise hostida?

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: Libahunt XV - Registreerimine

                    Ei sa võid hostida, kui tahad, ma lihtsalt ütlesin seda, et sa see aeg korralikum oleks.

                    Ma õpetan counterit hiljem ja saad vapsikult abi küsida, kui mängu aeg küsimusi tekib, jne.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: Libahunt XV - Registreerimine

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Ei sa võid hostida, kui tahad, ma lihtsalt ütlesin seda, et sa see aeg korralikum oleks.

                      Ma õpetan counterit hiljem ja saad vapsikult abi küsida, kui mängu aeg küsimusi tekib, jne.
                      non taken ju :D Hea meelega mängiks , sama hea meelega hostiks. Seega kui keegi ikkagi tahab hostida, võib teada anda.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #12
                        Re: Libahunt XV - Registreerimine

                        Ingli roll võiks ka sees olla, aga idk, mis eelis huntidele anda, et balanced oleks.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: Libahunt XV - Registreerimine

                          Vaata siia: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post519995

                          Download link on teine, installi see: http://checkmywwstats.com/FFSetup-1.1.51.msi

                          Sa pead avama foorum.pokkeriprod.com mitte Fennec Fox vote counter start menu alt. Start menu -> All programs -> POG -> foorum.pokkeriprod.com

                          Proovi siin teemas, kas saad samasuguse counti:

                          Hääled seisuga post 1 kuni 12
                          Öö saabub 3:34:38 pärast

                          ---
                          Hääli Lynch Hääletajad
                          1 timz0333 timz0333 (1)
                          5 ei ole hääletanud ranka (1), WowAwiAA (1), overbet (2), Fabulous (1), Ghost0 (1)
                          Pane mängijate list:

                          Fabulous
                          Ghost0
                          Overbet
                          Ranka
                          Timz0333
                          WowAwiAA

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: Libahunt XV - Registreerimine

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            Ingli roll võiks ka sees olla, aga idk, mis eelis huntidele anda, et balanced oleks.
                            Ingli jaoks oleks vaja rohkem rahvast.

                            Vbla oleks parem kui näiteks iga kahe nädalat esmaspäeviti hakkaks uus mäng. Inimestel vist tööpäevadel rohkem aega mängida ning oleks aega rohkem, et inimesed saaksid nime kirja panna. Kord kuus võib-olla võiks üritada ehk ka teistsuguste rollidega mänge korraldada. Näiteks ingel,sarimõrvar ja veel mõni roll.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: Libahunt XV - Registreerimine

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Ingli jaoks oleks vaja rohkem rahvast.

                              Vbla oleks parem kui näiteks iga kahe nädalat esmaspäeviti hakkaks uus mäng. Inimestel vist tööpäevadel rohkem aega mängida ning oleks aega rohkem, et inimesed saaksid nime kirja panna. Kord kuus võib-olla võiks üritada ehk ka teistsuguste rollidega mänge korraldada. Näiteks ingel,sarimõrvar ja veel mõni roll.
                              Ja mul veel tunne jäänud, et reedeti on kõik väga inactive,

                              vb oleks parem reede+laupäev üks mängupäev, sest peaaegu alati minu arust on mängijad soovinud, et laupäev+pühapäev oleks eraldi.

                              Comment

                              Working...