.....SHEEP 1/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #61
    Re: .....SHEEP 1/5.....

    kes on Vettel, ma küsin!? :D

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #62
      Re: .....SHEEP 1/5.....

      je. küsimuste osas ei saa väga vinguda, sest ise kuidagi ei aidanud ka, aga paljudes küsimustes oli liiga obv üks-kaks vastust. seitsmes küsimus oli imo väga hea ja nagu näha, siis seal oli ka kõige rohkem erinevaid vastuseid.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #63
        Re: .....SHEEP 1/5.....

        suht fail olin :/

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #64
          Re: .....SHEEP 1/5.....

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          je. küsimuste osas ei saa väga vinguda, sest ise kuidagi ei aidanud ka, aga paljudes küsimustes oli liiga obv üks-kaks vastust. seitsmes küsimus oli imo väga hea ja nagu näha, siis seal oli ka kõige rohkem erinevaid vastuseid.
          Saab hoo sisse, siis teeb paremaid obv.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #65
            Re: .....SHEEP 1/5.....

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            suht fail olin :/
            talking about me????

            Comment

            • tafka31
              Grinder
              • Dec 2009
              • 853

              #66
              Re: .....SHEEP 1/5.....

              thumbs up mäng!! lol @ plombiir oli ka korralik

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #67
                Re: .....SHEEP 1/5.....

                kesine

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #68
                  Re: .....SHEEP 1/5.....

                  eelviimane koht . nice . rigged sheep lol.

                  Tänud korraldamast :D

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #69
                    Re: .....SHEEP 1/5.....

                    Ai kurja rsk :)

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #70
                      Re: .....SHEEP 1/5.....

                      nuts imo.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #71
                        Re: .....SHEEP 1/5.....

                        Kiitused Andresele!

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #72
                          Re: .....SHEEP 1/5.....

                          Algas heateriga aga sain kohe downeri otsa.

                          Thanks fi di Sheep andres, cyah wait fi di next one.

                          fi - for di - the cyah - can't likkle creole slang lol

                          Comment

                          Working...