je. küsimuste osas ei saa väga vinguda, sest ise kuidagi ei aidanud ka, aga paljudes küsimustes oli liiga obv üks-kaks vastust. seitsmes küsimus oli imo väga hea ja nagu näha, siis seal oli ka kõige rohkem erinevaid vastuseid.
je. küsimuste osas ei saa väga vinguda, sest ise kuidagi ei aidanud ka, aga paljudes küsimustes oli liiga obv üks-kaks vastust. seitsmes küsimus oli imo väga hea ja nagu näha, siis seal oli ka kõige rohkem erinevaid vastuseid.
Comment