.....SHEEP 1/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    .....SHEEP 1/5.....

    SHEEP 1/5

    Teisisõnu korraldan väikse Sheepi miniliiga, mis koosneb 5st järjestikkusest mängust.
    Punkti süsteemi kopeerin sisuliselt Jeebuse korraldatud mängust. Algselt igal mängjal 0 punkti, arvestades mängude keskmist, saadakse kas + või - punkte.

    Abipalvena kirjutaksin, et võimalusel võite saata ka oma mõtteid küsimuste kohta, mida kasutada järgnevad neljas mängus, kasutaksin teiste mõtteid hea meelega.

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Saada PM sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    ---------------------------------------------------------------
    Küsimused.

    1.Ostate endale uue teleka, mis firma oma valite?
    2.Riik Lõuna-Ameerikas?
    3.Eesti olümpiavõitja?
    4.Ajaleht Eestis?
    5.Film, kus mängib Brad Pitt?
    6.Linn Inglismaal, peale Londoni?
    7.Tähelepanuväärne foorumiskasutaja, kes pole enam aktiivne või postitab väga vähe?
    8.Järjesta 1,2,3
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    9.Mobiilitootja(firma)?
    10.Telekanal Eestis?
    11.Jäätis peale šokolaadi/vanilje?
    12.Saksas toodetud automark?
    13.Pesupulber?
    14.James Bond'i kehastanud näitleja?
    15.F1 sõitja(tegev)?

    ---------------------------------------------------------------

    Esimese mängu reveal toimub Esmaspäeval, 14.10 kell 18.00 õhtul.
    Edasised mängud algavad siis teisipäeviti ning lõppevad samuti tulevastel esmaspäevadel.

    Edu ja loodan, et tuleb hulgaliselt vastuseid.

    Hetkel vastanud 13.10.2013 13:10 seisuga. (Kui näete, et enda nime pole ja olete selleks ajaks saatnud vastused, andke märku ja kontrollin üle.)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by -andres-; 14.10.13, 08:08.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: .....SHEEP 1/5.....

    Tõmba reedel otsad kokku ja esmaspäevaks uus?

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #3
      Re: .....SHEEP 1/5.....

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Tõmba reedel otsad kokku ja esmaspäevaks uus?
      pooldan

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: .....SHEEP 1/5.....

        Ma võiks seda teha, aga ma kardan, et pole ise reedeti alati 18.00 arvutis, esmaspäeva puhul aga peaks suhteliselt kindlasti olema.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: .....SHEEP 1/5.....

          nice andres!

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: .....SHEEP 1/5.....

            jep, nvm tee nii kuidas olukord lubab :)

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: .....SHEEP 1/5.....

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              nice andres!


              fyp

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #8
                Re: .....SHEEP 1/5.....

                nice, IN

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: .....SHEEP 1/5.....

                  võiks ju miski 5-eurise sheepi liiga teha. Kunagi see oli isegi arutlusel, aga ei mäleta, miks me raha peale ei teinud.
                  Imo oleks see suht hea teenimisvõimalus avarage joele.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #10
                    Re: .....SHEEP 1/5.....

                    Ma mängin seda for fun ja raha siia alla panna ei tahaks.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #11
                      Re: .....SHEEP 1/5.....

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      võiks ju miski 5-eurise sheepi liiga teha. Kunagi see oli isegi arutlusel, aga ei mäleta, miks me raha peale ei teinud.
                      Imo oleks see suht hea teenimisvõimalus avarage joele.
                      Ilma rahata fun, rahaga võib ikka keegi leida mõtte, et hakata skeemitama ja rikub lõbu ära.
                      Kui private poistega panused teete, siis ju ükskõik ja keegi seda ka ei kontrolli.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: .....SHEEP 1/5.....

                        oukei. arusaadav.

                        Comment

                        • Matu
                          FPP Pro
                          • Aug 2009
                          • 284

                          #13
                          Re: .....SHEEP 1/5.....

                          seda värki pole jah et yhe vastuse saab duublisse panna?

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: .....SHEEP 1/5.....

                            Hetkel mitte, vaatan vb teine mäng lisan. Ei oska veel öeldu, kas mul oleks jokkerit raske handlida ja kui palju see mulle endale tööd juurde tooks :D.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #15
                              Re: .....SHEEP 1/5.....

                              Kui raha peale asi läheks siis saadaks selle 20 tuttavale fb-s ja freerollaks siin, pole mõtet.

                              Comment

                              Working...