Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #931
    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Ma näen kustutatud poste.
    .D

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #932
      Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

      Allinall, päris mahlakalt huvitav mäng oli. Tnx Lenc ja tnx playerid.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #933
        Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

        Last day tajusin ära tegelt, et KristjanLaas ja Ranka on tiimis. Rankas polnud ma 100% kindel aga KristjanLaasis küll.
        Ranka 'under the radar' jutt oli kuidagi maru hundine.

        Ei ürita nüüd peale resultse tark näida :D Aga nii tundus kõrvaltvaatajana.

        Thx hostile ka muidugi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #934
          Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

          karupoja irl tell oli ikka bshit. siiani fuck you man. ja siiani küsin: MIKS EI SURU ALGUSES INACTIVE MÄNGIJAID? miski keskerakondlased olete w?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #935
            Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

            aga q_q ja KP on retardid, kui arvavad, et nad mängu oskavad hästi. see on sama, kui keppida litsi ja ta ütleb sullle vaikimisi kõrva: "I love you", ja siis arvata ,et sa oled voodis best.

            mõlemad on nope ja nope. tulge maapeale.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #936
              Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

              +1000 ranka mõlemale postile, olles WW13 kaasa teinud ja WW14 railinud.

              See irl tellide värk peaks instant modkill olema in my book. Üldse reaalsest elust/foorumlaste isiklikest suhetest väljaspool mängu peaks rääkima nii vähe kui võimalik ja seda mitte ettekäändeks tooma.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #937
                Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                karupoja irl tell oli ikka bshit. siiani fuck you man. ja siiani küsin: MIKS EI SURU ALGUSES INACTIVE MÄNGIJAID? miski keskerakondlased olete w?
                See IRL "tell" oli päris naljakas, ma siiani ei saa aru, et miks need vennad lock clearid olid.

                Vaatame karupoja posti:

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                Kasutajad TÕNISL ja TOOMASL on siin külad läbi minu IRL telli. Nad olid eile afk ema juures terve õhtu, kuid nad ei oleks elusees oma esimeses mängus olnud huntidena nii, et nad kordagi ei vaataks ega tegutseks! Liiga uus spot.
                Miks nad ei mängiks huntidena nii? Kas teil läks juba meelest, et karupoeg claimis kell 5 KT hundi peekiga?

                See tappis terve päeva. Terve hundi tiim arvas, et KT on q_q peekinud ja enam midagi teha pole, niiet võib vabalt terve päeva vabaks võtta ja ema sünnle minna.

                Comment

                Working...