Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #916
    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Day 1 oli amazing, 4 inimest mängivad hunti ja külatark tõmmatakse oksa.
    ei oleks tolmuahviga lõpus üleleveldamiseks läinud, oleks day 1 söödud hunt.

    Enda süü külal, et ei hiljem kaasa mõelda ei viitsita ja modkille küsitakse. Tolmuahv ka üksi kõike ära teha ei saa

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #917
      Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

      lenc sa uutsid oma day 3 päeva alguse postitust? Seal nüüd kirjas selgelt, et hundid tapsid minu ja donkamendi.

      aga 3 venda arvasid, et ma sain modkilli alguses. k.a. mina. Natukene imelik...

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #918
        Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

        Põhjus miks day1 qq panin oli se, et arvasin, et akrupojal mingi eriti kõva read kuskilt ridade vahelt, et selle avalduse tegi aga siis pidin afk olema ja oligi perses see mäng.

        Suht solvunud tegelt, et paljud teadsid, et ma kolmas mäng järjest day üks nuga saan ja ei päästetud ära mingi lambi vaguniga.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #919
          Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Põhjus miks day1 qq panin oli se, et arvasin, et akrupojal mingi eriti kõva read kuskilt ridade vahelt, et selle avalduse tegi aga siis pidin afk olema ja oligi perses see mäng.

          Suht solvunud tegelt, et paljud teadsid, et ma kolmas mäng järjest day üks nuga saan ja ei päästetud ära mingi lambi vaguniga.
          oligi kõva read. miks ma muidu külana sellist asja tegema hakkasin?

          Aga kui küsida mille pealt, siis ma ei oska vastata. flow oli selline. Alguses ma kalastasin, aga tema reaktsioon oli see, millest piisas tol hetk.

          See on muidugi arguable, kas ma oleks pidanud, kuid enne claimimist vaatasin kõik postid üle ka ja tolmuahvi bolditud q_q alguses andis juurde kindlust. TOlmuahv eelmine mäng rääkis, et ta peegiks q_q vms.

          Seega lootsin siiralt, et võtame q_q hundina välja ja tolmuahvile anname ühe päeva juurde.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #920
            Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

            GG. Sorry, mindsetis tuli lühis.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #921
              Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

              Donkament ja kp laksid randiga ja see oli lopuks perfy

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #922
                Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                Karupoja thought process:

                q_q mõtleb, et tolmuahv mõtleb, et q_q mõtleb, et karupoeg claimis kt sellepärast, et ma boldisin q_q, niiet ma pean claimima, sest q_q arvab, et ma oleks kt-na vait niiet kui ma claimin siis q_q arvab, et ma pole kt

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #923
                  Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Gg, ja vendasi ei saa suudistada siin, nad juba day1 claimisid, et ei ole aktiivsed ja kula oleks pidanud sellega arvestama.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #924
                    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Btw te 3 oleksite ilusti skeemi sobinud, mis ma alguses kahtlustasin. See poole persega hard claimide tegemine pole eriti ratsionaalne, näe mis siit tuli.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #925
                      Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Karupoja thought process:

                      q_q mõtleb, et tolmuahv mõtleb, et q_q mõtleb, et karupoeg claimis kt sellepärast, et ma boldisin q_q, niiet ma pean claimima, sest q_q arvab, et ma oleks kt-na vait niiet kui ma claimin siis q_q arvab, et ma pole kt
                      :D


                      nah

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #926
                        Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        :D


                        nah
                        Jah, sa claimisid KT, sest arvasid, et tolmuahv on KT aga peale seda kui tolmuahv KT claimis peaks sulle obv olema, et tolmuahv ei saa KT olla.

                        Tolmuahvi claim on täis mõttetu seal, ranka ja klaas võivad skypest message copyda kus ma sama minut ütlesin, et 0% chance, et tolmuahv KT.

                        Kui tolmuahv peekiks q_q hunt ja sa fake claimid sama peekiga siis on täiesti mõttetu tal claimida KT-na, sest kui sa ei unclaimi siis q_q puuakse üles ja karupoeg tapetakse öösel ära.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #927
                          Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          Jah, sa claimisid KT, sest arvasid, et tolmuahv on KT aga peale seda kui tolmuahv KT claimis peaks sulle obv olema, et tolmuahv ei saa KT olla.

                          Tolmuahvi claim on täis mõttetu seal, ranka ja klaas võivad skypest message copyda kus ma sama minut ütlesin, et 0% chance, et tolmuahv KT.

                          Kui tolmuahv peekiks q_q hunt ja sa fake claimid sama peekiga siis on täiesti mõttetu tal claimida KT-na, sest kui sa ei unclaimi siis q_q puuakse üles ja karupoeg tapetakse öösel ära.
                          mis sa ikka seda musta pesu siin avalikult pesed. homme skype

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #928
                            Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            Btw te 3 oleksite ilusti skeemi sobinud, mis ma alguses kahtlustasin. See poole persega hard claimide tegemine pole eriti ratsionaalne, näe mis siit tuli.
                            Muidugi ei ole see ratsionaalne!

                            Kõik mis ma rääkisin day1 oli siiras, karupoeg rikkus kõigi jaoks day1 ära.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #929
                              Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ma näen kustutatud poste.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #930
                                Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Muidugi ei ole see ratsionaalne!

                                Kõik mis ma rääkisin day1 oli siiras, karupoeg rikkus kõigi jaoks day1 ära.
                                ma ei viitsi.

                                Ma ei ole nõus sellega.

                                day 1 öösel te oleksite most likely tapnud minu.

                                Seega küla ja enda jaoks tegin ma parima asja. Readisin välja parima mängija hundina ja võtsin enda peale KT claimi. Eeldusel, et ma most likely nagunii suren day 1 öösel, siis see ei olnud halb käik.

                                Halb oli tõesti see mis õhtul veel toimus day 1. Oleksid sa surnud, siis oleks day 2 2vs9 ja KT elus. q_q surnud ja KP monster readi teinud. Elu nagu lill.

                                Aga nii ei juhtunud. Juhtus see, et leveldasime üle tolmuga ja wowa võttis külalt 1 päeva ka ära. + juurde, et 3 venda andsid umbes täpselt 0 panust.


                                Nii et kutid stfu minu süüdistamisega.

                                Comment

                                Working...