Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    *** Libahunt XIII mänguteema ***

    Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

    Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

    Reeglid


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ülesehitus.

    Mängul on kaks osapoolt.


    3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

    9 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:

    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 07:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

    2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Hääletamine:


    Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

    Lülita sisse nähtamatus:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

    Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

    Kuva 100 posti ühel lehel:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

    Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

    Mängijate nimekiri:

    -andres-
    donkament
    karupoeg
    KristjanLaas
    MyLolo
    q_q
    ranka
    timz0333
    tolmuahv
    ToomasL
    TõnisL
    VisaHing
    WowAwiAA

    Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.


    PMid:

    Külaelanik:
    Sa oled külaelanik.

    Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Edu!
    Libahunt:
    Sa oled libahunt.

    Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

    Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

    Edu!
    Külatark:
    Sa oled külatark.

    Palun esita, mis mängija rolli kohta teada soovid enne 14:00-i(sobiva võimaluse korral isegi varem).

    Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Edu!
    ON ÖÖ!
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    PM-id on saadetud, rumalusest unustasin, et meil on n0 action, loodan et teema saab hiljemalt 14:00-ks avatud.

    ON ÖÖ!

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

      Have fun.

      Päev!

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Vote Count 4 to 3

        Hääled seisuga post 4 kuni 0
        Öö saabub 12:01:00 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        12 ei ole hääletanud Toomasl (0), tolmuahv (0), timz0333 (0), WowAwiAA (0), VisaHing (0), -andres- (0), ranka (0), karupoeg (0), donkament (0), KristjanLaas (0), q_q (0), mylolo (0)

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

          Counteriga momendil mingi jama, TõnisL on ka mängus. Pärast uurin.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #6
            Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

            tere hommikust
            ma hilislõuna/õhtupoolikuni afk

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

              sup

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                rigged libahunt. palusin hundurolli ju...

                külaloll taaskord sis.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  sup
                  Hommik külad.

                  Kas sul lifetime banni polegi :D?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Hakkame siis varakult peenestama ..

                    Soulreadin Donkament

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Olen way rohkem excited kui peaks olema:(

                      Pean täna päev läbi päris inimese asju tegema ja ei tea kuidas wifiga neis kohtades on. Võimalik, et olen kuni järgmise hommikuni eemal olema, sest jõuangi koju 22 paiku.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ilmselt ongi parem mulle, nagu eelmine mäng näitas..

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Sup ka minu poolt.
                          Tuleb nüüd aktiivsust ootama hakata, et jutud käima saaks.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Vote Count 4 to 13

                            Hääled seisuga post 4 kuni 13
                            Öö saabub 09:07:59 pärast

                            ---
                            Hääli Lynch Hääletajad
                            1 donkament VisaHing (2)
                            11 ei ole hääletanud tolmuahv (0), timz0333 (1), ranka (1), WowAwiAA (0), Toomasl (0), -andres- (1), karupoeg (0), donkament (1), KristjanLaas (2), q_q (0), mylolo (0)

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #15
                              Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Tere. Pärastlôuna käes juba, keegi vôiks möla käima tômmata. Keegi noobcleari ei taha üritada mône lolli küsimusega?

                              Comment

                              Working...