Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #736
    Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Ma kahtlustan karupoeg on narkootiliste ainete mõju all praegu.

    Need tõnisl ja toomasl võivad ta imaginary friends olla, ma ootaks randiga veel.
    ei ole. kaksikud on. kui sa ei tea, siis vanematele foorumlastele kindlasti tuttavad nimed

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #737
      Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      mis esimene päev algab 00.00 ja kestab 24h? ja edasi 12h päevad?

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #738
        Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        mis esimene päev algab 00.00 ja kestab 24h? ja edasi 12h päevad?
        eelmine kord algas 00:00, sest rand oli tehtud.

        Imo võib juba öösel alustada jeap .sobis küll eelmine kord ju?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #739
          Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          mis esimene päev algab 00.00 ja kestab 24h? ja edasi 12h päevad?
          Ei, üldiselt peaks savi olema ja esimest päeva võib (vist) varem alustada, sest ei pea öökäike ootama.

          Aga ma sain mõned kaebused selle kohta, s.t oleks pidanud 7~ teema avama vist.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #740
            Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Ei, üldiselt peaks savi olema ja esimest päeva võib (vist) varem alustada, sest ei pea öökäike ootama.

            Aga ma sain mõned kaebused selle kohta, s.t oleks pidanud 7~ teema avama vist.
            ütle kes need olid

            Comment

            • Toomasl
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 258

              #741
              Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              olen in jah. peab reegleid lugema tho

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #742
                Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Kasutaja "karupoeg".

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #743
                  Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Äkki saab 13 kätte :O.

                  Kõik kellel imetillukenegi huvi hüpake pardale, enne 00:00 3 mängijat veel saame on väga boss.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #744
                    Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    Uued mängijad, pange nähtamatus peale.

                    Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

                    Comment

                    • Toomasl
                      FPP Pro
                      • Nov 2008
                      • 258

                      #745
                      Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      olen nähtamatu, booya

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #746
                        Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        tom loe selle teema post nr 1 läbi (teised uued ka).

                        võid üldse selle mängu läbi lugeda, siis tead, kuidas hundina asi käib ja kuidas need jõuvahekorrad on :D

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #747
                          Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          btw tomi ja tõni leivad on ühes kapis nii et tuleb loota nende aususele.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #748
                            Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            ma ka magama. homme tulen 4 paiku, eks siis näha kuhu edasi areneb.

                            btw see mängu sellisel ajal alustamine oli pigem halb käik q_q poolt, sest ebavõrdses olukorras mängijad. Eelkõige need, kes hakkasid kohe pihta ja need, kes tulevad 10 h pärast. Homme huntidel väga hea kohe tühja koha pealt sappa võtta ilma, et keegi neile valgust heidaks.
                            .

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #749
                              Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Panen end ka kirja.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #750
                                Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                .
                                ma olin hunt siis :)

                                Comment

                                Working...