Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #721
    Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Karupoeg, sa mängid siis?

    Jäi arusaamatuks.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #722
      Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Ma ei julge küll aviciid modima lasta.

      Kui tal juba mängust, kus ta ise osaleb, niivõrd savi siis ei taha küll riskida, et ta kõigi jaoks mängu ära rikub.
      ma arvan, et meil on piisavalt skilli, et saame ilma modita ka hakkama.

      lenc teeb randi ja paneb votecounteri tööle ja thats it basically. Kui kellelgi on midagi öelda võib tunneb , et reegleid rikutud saab alati pm lencile. Ilma, et ta peaks 24/7 jälgima

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #723
        Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Karupoeg, sa mängid siis?

        Jäi arusaamatuks.
        ma olen väga konformne kahjuks jah.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #724
          Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          miks kt day 2 kapist välja astus..

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #725
            Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            miks kt day 2 kapist välja astus..
            sest karupoeg ja tolmuahv palusid.

            Tegelikult oli viga jah. edaspidi ei tasu kui vihjed on antud.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #726
              Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              võin modida kui homme saab pihta hakata

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #727
                Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Modib Avicii - ootame confirmi

                1. wowa
                2. p_p
                3. geopurak
                4. klaas
                5. Visahing
                6. timz0333
                7. tõnisl
                8. Avicii???

                8/9

                1 Playerit veel pls.
                parandatud

                Comment

                • Avicii
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 800

                  #728
                  Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Ma ei julge küll aviciid modima lasta.

                  Kui tal juba mängust, kus ta ise osaleb, niivõrd savi siis ei taha küll riskida, et ta kõigi jaoks mängu ära rikub.
                  ah kuule lappa kotte tont

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #729
                    Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    maiviitsi mängida ütlesin juba, niiet kutsutage maha mind

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #730
                      Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                      maiviitsi mängida ütlesin juba, niiet kutsutage maha mind
                      Nutad ja mängid lul.

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #731
                        Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        ok, ma ka in kui ruumi on.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #732
                          Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          1. wowa
                          2. p_p
                          3. geopurak
                          4. klaas
                          5. Visahing
                          6. timz0333
                          7. tõnisl
                          8. donkament

                          1 veel ja siis lenc saab täna ära randidA!

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #733
                            Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            toomasl

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #734
                              Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              1. wowa
                              2. p_p
                              3. geopurak
                              4. klaas
                              5. Visahing
                              6. timz0333
                              7. tõnisl
                              8. donkament
                              9. toomasl

                              tõnisl ja toomasl on atm afk kuid irl olid nõus.

                              Nii et lenc randi ära ja hakkame 00:00 pihta!

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #735
                                Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Ma kahtlustan karupoeg on narkootiliste ainete mõju all praegu.

                                Need tõnisl ja toomasl võivad ta imaginary friends olla, ma ootaks randiga veel.

                                Comment

                                Working...