Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Meh, ma arvasin, et kogenud mängijana wow suudab külana anyway iseseisvalt lahti hammustada, et pigem sina hunt kui mina. Btw, ma ei tahaks üldse nõustuda, et sa oleks as played day 1 halb peek. By default võibolla tõesti, aga kui day 1 mingi noob hüppaks kogenud mängijale selga ja mõlemad oleks külad, siis ma hundina never ever ei võtaks öösel kogenud mängijat. Pigem loodaks mõlemad ellu jätta ja day 2 õli tulle valada.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Comment