Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Ma tegin oma viimase posti 2:36am ärkasin veidi enne kella 13 mis on su jaoks 8 ja lahendasin 2 pool tundi see on täitsa normaalne aeg. Nad ei tahtnud lihtsalt uskuda, kõik info oli seal olemas ja enne kui läksin magama tõin välja pasarahe kus timz surus wowi ja mõlemad oleks õiged olnud aga vot ei taha kuulata.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Comment