Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1

    Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    *** Libahunt XIII mänguteema ***

    Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

    Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

    Reeglid


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ülesehitus.

    Mängul on kaks osapoolt.


    2 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

    6 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga. Siin mängus sai külatark suvalise külaelaniku teada enne esimest päeva, edasi saab ta ise valida.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:

    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 07:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

    2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Hääletamine:


    Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

    Lülita sisse nähtamatus:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

    Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

    Kuva 100 posti ühel lehel:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

    Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

    Mängijate nimekiri:

    Avicii
    BlackWerewolfGenie
    karupoeg
    KristjanLaas
    Looper
    overbet
    timz0333
    tolmuahv
    WowAwiAA

    Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.

    ON ÖÖ!
    Last edited by q_q; 02.10.13, 23:30.
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    PMid on saadetud.

    Kes kirja ei saanud siis andke koheselt mulle teada PMiga.

    PMid:

    Külaelanik:
    Sa oled külaelanik.

    Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Edu!
    Libahunt:
    Sa oled libahunt.

    Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

    Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

    Edu!
    Külatark:
    Sa oled külatark.

    Su n0 peek on: <tsenseeritud>

    Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Edu!
    ON ÖÖ!

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      ON PÄEV!

      Päev lõppeb 22:00

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Vote Count 1 to 3

        Hääled seisuga post 1 kuni 3
        Öö saabub 21:56:54 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        9 ei ole hääletanud timz0333 (0), overbet (0), WowAwiAA (0), tolmuahv (0), Looper (0), BlackWerewolfGenie (0), Avicii (0), KristjanLaas (0), karupoeg (0)

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #5
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          yo lükkame käima

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Heip,

            Külaelanik.

            Olen olnud super ebaaktiivne foorumis juba mitu kuud ja host ei riskiks ever mind libahundiks panna esimene mäng ja tekitada võimaliku olukorra, kus libahundid on liiga suures disadvantages ja mäng potentsiaalselt rikutud alguses.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: Vote Count 1 to 3

              Ja q_q mõleb sellise asjade peale for sure

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #8
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Meh? Kohe mänguga pihta?

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #9
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Heip,

                  Külaelanik.

                  Olen olnud super ebaaktiivne foorumis juba mitu kuud ja host ei riskiks ever mind libahundiks panna esimene mäng ja tekitada võimaliku olukorra, kus libahundid on liiga suures disadvantages ja mäng potentsiaalselt rikutud alguses.
                  Rollid määratakse random generaatoriga.
                  Eelmine mäng oli ka uutel mingi tõsine siblimine sama teemaga... unustasin siis seal öelda kui mäng lõppenud oli.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #10
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Heip,

                    Külaelanik.

                    Olen olnud super ebaaktiivne foorumis juba mitu kuud ja host ei riskiks ever mind libahundiks panna esimene mäng ja tekitada võimaliku olukorra, kus libahundid on liiga suures disadvantages ja mäng potentsiaalselt rikutud alguses.
                    Kuidas üldine ebaaktiivsus foorumis siia mängu puutub?
                    Ja kas su loogika oli, et kui q_q random geneb su hundiks, siis random geneb rollid seetõttu uuesti w? Ja seda põhjusel, et sa foorumis ebaaktiivne oled olnud?

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #11
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      Eip jaga lahti praegu. Mõtlesin, et torgin siin kuni hommikul ehk kogu punt kohal siis on teemas soe sees, aga ei vea välja. Täna sai pikalt mingi it-ikatega koos oldud, pidi püüdma jututeemas sammu pidada. Juhe jumm koos.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #12
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Kristjan, väidad end külaks, kas sa oled pettunud?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #13
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          Naw, ei teadnud, et random gen. ja eeldasin, et seetottu kulaelanik, et host motles koigile loogilistele faktoritele.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            Ja minu eemalolek oleks suur faktor, sest ise hostina uritaks hea mangu nimel teha voimalikult vordsed osapooled

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #15
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Aga üldine foorumi aktiivsus ju mingit exp siin mängus ei anna?
                              Aga kuidas viimase küsimusega on?

                              Comment

                              Working...