Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Ma tahan mangus pusida ja kuna sina mu kohe mangu alguses outisid jatsid sa mulle tapselt 0 voimalust teha muud, enne kui hilja.
Olen 100% kindel, et said sellest ise ka aru.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Olen 100% kindel, et said sellest ise ka aru.
Comment