Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #61
    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    See majority lynch on küll suht kummaline seal lenCi mängus.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #62
      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

      Ma loodan, et lenc on hunt siis oleks väga well played.

      Aga ma kahtlustan, et küla ja hundid võidavad.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #63
        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

        Hunt IMO.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #64
          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

          Vineetrika tundub külane, miks teda nii pushitakse? Või ma fish?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #65
            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

            minu tiim võitis yay

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #66
              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

              ggwp

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #67
                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                hea töö lencmaster

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #68
                  Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                  Gj Lenc

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #69
                    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                    Teeks ühe suuremat sorti mängu, paneks näiteks 11.november alguseks ja registreerumise käima, mis arvate?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #70
                      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      http://forumserver.twoplustwo.com/59...-them-1085726/

                      Käib ka enam-vähem siia teema alla, uutele mängijatele semi-mandatory lugemisvara.
                      Kirjutan siia, ei taha reeglite teemat läbustada.

                      Kui 2+2 strateegiat loete siis soovitan OP skippida ja hoopis scrollige teemat ja otsige ulguva hundi avatariga tüüpi ja lugege tema poste.

                      Ta on ka ainuke mängija kelle vastu ma kunagi slippinud olen. ^_^

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #71
                        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                          Ja need reeglid panin su postist tuuri. Ma ei tea, kes nende algallikas oli - kas sina või keegi teine. Seega authorshippi ei lisanud.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #73
                            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ja need reeglid panin su postist tuuri. Ma ei tea, kes nende algallikas oli - kas sina või keegi teine. Seega authorshippi ei lisanud.
                            Savi see, osa on vapsiku kirjutatud ja osa tõlkisin mina 2+2st.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #74
                              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Kirjutan siia, ei taha reeglite teemat läbustada.

                              Kui 2+2 strateegiat loete siis soovitan OP skippida ja hoopis scrollige teemat ja otsige ulguva hundi avatariga tüüpi ja lugege tema poste.

                              Ta on ka ainuke mängija kelle vastu ma kunagi slippinud olen. ^_^
                              Lul q_q'l on boy crush.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #75
                                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Kirjutan siia, ei taha reeglite teemat läbustada.

                                Kui 2+2 strateegiat loete siis soovitan OP skippida ja hoopis scrollige teemat ja otsige ulguva hundi avatariga tüüpi ja lugege tema poste.

                                Ta on ka ainuke mängija kelle vastu ma kunagi slippinud olen. ^_^
                                Chips Ahoy on karupoeg?

                                Comment

                                Working...