Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #16
    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    q_q 20
    lenc 16
    marcoloco 2

    Peaks seis olema.

    Aega kuni esmaspäeva õhtuni.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #17
      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

      http://forumserver.twoplustwo.com/59...hread-1381100/

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #18
        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

        Lähme Lenci koperdamist railima.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #19
          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

          Sick rollid.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #20
            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

            Kukkusin toolilt kui neid rolle lugema hakkasin. Epic Epic Epic.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #21
              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

              Hästi hostitud Visa. respect.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #22
                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                Hästi hostitud Visa. respect.
                Juba saadeti p***i suure kaarega. Nii, et ilmselt siiski mitte ://

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #23
                  Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                  Skype chat on ka huvilistele. Seal rahvast teistest foorumitest. Inglise keeles ldo.

                  Lisage thingyman skypes, kui soovite sellega liituda.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #24
                    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                    Khkhh, käimasolevast mängust ei räägi. Ka mitte seda kui hästi või halvasti modd toime tuli. Ootab mängu lõppu.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #25
                      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                      Pluss veel väike võistlus pealtvaatajate jaoks: http://forumserver.twoplustwo.com/59...ition-1381125/

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #26
                        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Khkhh, käimasolevast mängust ei räägi. Ka mitte seda kui hästi või halvasti modd toime tuli. Ootab mängu lõppu.
                        Nõus jamh.

                        Aga lol mis postid ma leidsin:

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #27
                          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                          Teeme, et siin teemas võib 2p2 mängu kommenteerida,

                          saadame Lencile PMi, et ta ei tohi seda teemat avada, enne kui surnud.

                          Mis arvate?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #28
                            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Teeme, et siin teemas võib 2p2 mängu kommenteerida,

                            saadame Lencile PMi, et ta ei tohi seda teemat avada, enne kui surnud.

                            Mis arvate?
                            Hästi ei saanud aru?

                            Kommenteerime siin teemas 2+2 mängu aga Lenc ei tohi seda teemat avada enne kui surnud, wtf :D

                            im not following.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #29
                              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                              Nii süvitsi seda teemat kll railida ei saa, et midagi arutleda. Vaata mis wall of textid neil on.
                              Aga idee poolest võib. Lenc aumees anyway.
                              EDIT// See pidi ju vanilla või vanilla + olema? Kas ma asjadest valesti aru saanud?
                              Last edited by WowAwiAA; 17.10.13, 21:28.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #30
                                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Hästi ei saanud aru?

                                Kommenteerime siin teemas 2+2 mängu aga Lenc ei tohi seda teemat avada enne kui surnud, wtf :D

                                im not following.
                                Vaata, kui me siin kommenteerime ja lenc seda loeb siis ta võib lisa infot saada, mis pole lubatud.

                                Nt keegi kirjutab "omg, X slippis täiega seal ja keegi ei näinud" siis kui lenc loeb seda, kas see aitab teda või ei?

                                Comment

                                Working...