Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsau, teen selle teema selleks, et kui kellelgi on mõni küsimus mängu kohta, siis saab seda siin arutada. Kui on käimasolev mäng, siis see teema lukustatakse(selles veenduda on nüüdsest iga mängu läbiviija kohustus.

    Teiseks tegin selle teema, sest 2p2s on hakkamas järjekordne Mafia Champions mäng. Selles saavad kokku enamus põhiliste libahunti mängivate foorumite parimad mängijad. Seekord on ka meil privileeg sellest osa võtta ja me saame sinna osalema saata ühe mängija. Mäng on kõikide eelduste kohaselt vanilla(see, mis meie mängime) või vanilla+(vt Libahunt #3). Mainiks ära, et seal on vähe karmimad reeglid ja modkillitakse palju kergemalt, samuti päevad lõppevad ~3 öösel, kui keegi on sellise poolöise eluviisiga, siis andke teada, see on eelis. Mäng hakkab kuskil 14 oktoobri paiku.

    Hääletamine: Otsustame üheskoos, kelle sinna saadame, kui valitu ei ole huvitatud, siis järgmine nimekirjas jne. Kõik mängijad saavad niipalju hääli kui nad on mängudes osalenud ja/või mänge modereerinud. Hääli võid jaotada kuidas tahes(ehk kui sul on mängitud 7 mängu ja mänge pole veel läbi viinud, siis sa võid anda 4 häält Edgarile ja 3 Valdole kui sa nii soovid).

    Hääli on inimestel:

    q_q 11
    WowAwiAA 10
    IamAllin 9+1
    Jmskns69 8
    karupoeg 8+2
    Maxi 7
    Avicii 7+1
    tiigrikutsu 6
    camu 6
    timz0333 6
    OuMaiGaad 5
    ranka 5
    taavi/punanekolmratas 5+1
    eluvend 5+1
    Simmo/BlackWerewolfGenie 5
    backdoorsex/VisaHing 5
    kardaanirist 4
    LuuK 4+1
    lenC 4+2
    inward 3
    -andres- 2+1
    Fabulous 2
    rasmer 2
    neeme 2
    Svenza 2
    Godspeed_EJ 2
    isutuba 2
    donkament 2
    Fortune 2
    kaadrimaja 2
    Synfony 2
    marcoloco 2
    Putkimies 2
    Pythagoras 2
    Chloe 1
    Cypher0 1
    oTT 1
    Strawberry 1
    virukunn 1
    reggie 1
    masterpuppet 1
    ristik 1
    Spewmonkey 1
    Tuul 1
    udikaz 1
    vapsik 1+2
    Facepoker 1
    Pumper 1
    Viisl 1
    Yolonaator 1
    punapea 1
    blizkaa 1
    mylolo 1
    Char 1
    Looper 1

    Kasutage control+f enda leidmiseks, uus tabelisüsteem on mulle liiga arusaamatu. Kasutage boldi hääletamiseks. Hääletus läheb lukku esmaspäeva õhtul kl 22:00
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #2
    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    q_q 4
    lenC 4
    marcoloco 2
    Last edited by karupoeg; 27.09.13, 20:55.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #3
      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

      vapsikuga ple koos mänginud ega mänge lugenud:(

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

        lenC, 4 häält

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

          q_q 2
          lenc 1

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

            lenC 3

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #7
              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

              Väga hea saab ka põhjuse kord 2p2 mänge sirvida. Promoge endid hotlinkidega vms, kus kellelgi hiilgavamaid hetki olnud sealsetes mängudes.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                vapsikuga ple koos mänginud ega mänge lugenud:(
                oled küll

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ivad-postitada!

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #10
                    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                    q_q 1
                    lenc 1

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #11
                      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      vapsikuga ple koos mänginud ega mänge lugenud:(
                      oled küll
                      bwg, slip ve? :D ilmselt hunt

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                        qq 6
                        tõuse ja sära
                        Last edited by timz0333; 28.09.13, 12:33.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #13
                          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                          Q_Q5jep. Ei ole aint kindel, kuidas sul ingliskeelega, eeldan et hästi :)

                          Miks te neid numbreid taha panete? Ei saanud aru sry
                          Last edited by VisaHing; 28.09.13, 17:00.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #14
                            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Q_Q jep. Ei ole aint kindel, kuidas sul ingliskeelega, eeldan et hästi :)

                            Miks te neid numbreid taha panete? Ei saanud aru sry
                            Hääli võid jaotada kuidas tahes(ehk kui sul on mängitud 7 mängu ja mänge pole veel läbi viinud, siis sa võid anda 4 häält Edgarile ja 3 Valdole kui sa nii soovid).

                            Comment

                            • OuMaiGaad
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 482

                              #15
                              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                              lenC 3
                              q_q 2

                              Comment

                              Working...