Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #46
    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Väheke teistmoodi vanilla+.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #47
      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

      lugesin pm diagonaalis esimesed 27 lk läbi.

      kohe näha, et üsna tuge line up ja enamasti võõrad mängijad omavahel.

      Sellises mängus tundub readimine ikka eriti raske, kui ei ole varasemalt nende rollidega mänginud. Ülipaljud postid tunduvad semikahtlased, aga samas on väga paljudel ka mingi roll mida mängida.

      Meil on ikka täiesti 1st level see asi - "tundub imelik ergo hunt".

      Aga ei saa ka "prod" üle ja ümber sellest, et need, kes kõige rohkem postitavad, satuvad kohe tule alla. basically osad ei ole esimese 400 postituse juures veel sõna sekka öelnud, kuid hääletus juba käib ja osadel "readid" olemas.

      aga kohvipaksu pealt vineetrika

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #48
        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

        Nii palju, kui ma sirvisin siis keegi mod killiga ei ähvardanud -- ehk siis suht kehvad mängijad ikka.

        See ikka aja küsimus millal 2p2 mängijad meie foorumi prode strateegia üle võtavad, siis muutuvad sealsed mängud ikka palju raskemaks.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #49
          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Nii palju, kui ma sirvisin siis keegi mod killiga ei ähvardanud -- ehk siis suht kehvad mängijad ikka.

          See ikka aja küsimus millal 2p2 mängijad meie foorumi prode strateegia üle võtavad, siis muutuvad sealsed mängud ikka palju raskemaks.
          "prod" ei olnud minu tekstis mõeldud kui " " prod vaid reaalselt kui häid mängijad. Lihtsalt huvitav pattern mida oli ka seal näha. Ja eks ta ole ka selline pattern, mis nagunii juhtub igas mängus. Olgu siis selleks parimad mängijad või esmakordsed. Lihtsalt tõin selle välja kuna meie mängudes tihti sellise nähtuse üle arutletud.

          ja ei ole vajadust hakata ironiseerima mu eelnevat arvamust based on minu käitumise üle meie käimasolevas mängus. Võta seda parem minu isikliku "traagika ja taagana", kus ma ei suuda rumalusele adekvaatselt ning pohhuistlikult reageerida.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #50
            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            lugesin pm diagonaalis esimesed 27 lk läbi.

            kohe näha, et üsna tuge line up ja enamasti võõrad mängijad omavahel.

            Sellises mängus tundub readimine ikka eriti raske, kui ei ole varasemalt nende rollidega mänginud. Ülipaljud postid tunduvad semikahtlased, aga samas on väga paljudel ka mingi roll mida mängida.

            Meil on ikka täiesti 1st level see asi - "tundub imelik ergo hunt".

            Aga ei saa ka "prod" üle ja ümber sellest, et need, kes kõige rohkem postitavad, satuvad kohe tule alla. basically osad ei ole esimese 400 postituse juures veel sõna sekka öelnud, kuid hääletus juba käib ja osadel "readid" olemas.

            aga kohvipaksu pealt vineetrika
            More or less nii ongi ju? Kui mäng algab ja 1/4 inimesi postitanud, siis ikka hakkad wolfi otsima nende hulgast, kes poste teinud, mitte 0 posti vendade hulgast.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #51
              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

              No eks neil käib nii palju peenemalt, et üldisest jutu välja peetusest otsivad hunte. Meil on "sa mängid teisiti kui eelmine mäng" Seega oled hunt.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #52
                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                No eks neil käib nii palju peenemalt, et üldisest jutu välja peetusest otsivad hunte. Meil on "sa mängid teisiti kui eelmine mäng" Seega oled hunt.
                Nii kui ma aru saan, siis enamik selles mängus osalejad polegi üksteisega koos mänginud. Muidu kui ma random WW threade 2+2 lugesin, siis seal käis ikka massive meta selle ümber, kuidas eelmisi mänge mängiti.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #53
                  Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Nii kui ma aru saan, siis enamik selles mängus osalejad polegi üksteisega koos mänginud. Muidu kui ma random WW threade 2+2 lugesin, siis seal käis ikka massive meta selle ümber, kuidas eelmisi mänge mängiti.
                  No eks ikka. Käitumismaneerid ju kuigi palju ikkagi muutuvad hundina. Aga see ei ole see, et sa mängid teisiti kui eelmine mäng külana = sa oled lock hunt. Nagu meil siin tihti lugu on.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #54
                    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    No eks ikka. Käitumismaneerid ju kuigi palju ikkagi muutuvad hundina. Aga see ei ole see, et sa mängid teisiti kui eelmine mäng külana = sa oled lock hunt. Nagu meil siin tihti lugu on.
                    Ma pole küll selliseid asju tähele pannud, pigem teistsugused probleemid siin.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #55
                      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Ma pole küll selliseid asju tähele pannud, pigem teistsugused probleemid siin.
                      Vaata game 13 kui olime karupojaga hundid. Mul BWG ja Timziga suht sama pikk history. BWG tuleb ja hääletab mind ning ütleb, et ma alustan mängu liiga agaralt seega hunt. Hiljem tuleb timz ja ütleb, et eelmine kord külana olin palju agaram ja hääletab mind.
                      See, et ma seal tegelikult hunt olin ei mängi üldse rolli.

                      Siis mingi sellised asjad, et ühe korra inimese hundi playd näinud, siis pani hääle esimese postiga. Järgmine mäng ütleb esimene post "yo" ning teine post paneb hääle, tembeldatakse hundiks jms. Siis BWG "hunt ütleb jo, küla ütleb tere" ja kogu siuke .....
                      Last edited by WowAwiAA; 18.10.13, 13:33.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #56
                        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                        Aga correct readid olid ikkagi.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #57
                          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          Aga correct readid olid ikkagi.
                          No ei ole correct ju. Nad ei teadnud isegi kas ma olin nüüd agaram või tagasihoidlikum. Näiteks see praegu käimasolev mäng rebisin päevad otsa kaasa teha, vaevalt sellist mängu veel tuleb minu poolt, kus day1 alates rebestan end päevad otsa. Aga nüüd on kõigil see teema kohe ees ja visatakse hundiread ära.
                          Freeroll

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #58
                            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                            Champions mängust ka siis: Ega sammu nendega seal pidada õnnestu. Aga vixticator näib küll parajas cocky modes(expected) wolf.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #59
                              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                              millise topicu peaks läbi lugema, et sellest mängust aimu saada. Võtsin ennem mingi randomi ette ja ei saa siiani väga hästi aru:S

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #60
                                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                                millise topicu peaks läbi lugema, et sellest mängust aimu saada. Võtsin ennem mingi randomi ette ja ei saa siiani väga hästi aru:S
                                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ivad-postitada!

                                Loe esimene post läbi, ehk siis reeglid ja ülesehitus.

                                Peale seda võid seda sama teemat lugeda, et näha kuidas mäng käib.

                                Comment

                                Working...